Size ihanet eden birini affedermisiniz?

Arkadaşlar eski sevgilim zamanında bana ihanet ettik. Sevmediğini söyleyerek biriyle çıktı nişanlandı. Daha sonra ben onu affettim. Her kez hata yapar diye. Ailem için dedi. Sonra çıkmaya başladık. Gine ayrıldık. Çekip gitti. Daha sonra nişanlı olduğu insanla evlendi. Benimle ikinci kez çıkarken bana ihanet ettiğini başka birinden duydum. Çok yakın bir arkadaşım söyledi. Ben üzülmeyim diye bugüne kadar söylememiş bana. Şu allahın işine bak. O eski sevgilim bin pişman olduğunu beni hale sevdiğini söyledi. Bu hafta ben bunun neyine inanıyım. Ailesi beş para etmez. Tek bir şartla seni kabul ederim dedim. Sana o baskıyı yapanların hepsi hapse girecek dedim. Benim neler yaşadığımı sen bilmiyorsun dedim. Beni sevdiğini söylemene rağmen o kişiyle çıkarak gine beni aldattın dedim. Başka biri sana dışardayken bir şey yapsa ya da ben hapse girerdim dedim. Ailende sende gurur haysiset namus gibi kavramları çok kullanıyordunuz dedim. Ya onlar hapse girer ya da beni bir daha arama dedim. Onlar hapse girmeden sana inanmam dedim. Şaka gibiya sen her haltı ye sonrada seni seviyorumde. Ha kadın pazarlamıssın sokakta ha görücü usulü kendini pazarlatmassın ne farkı var değil mi. Şimdi ben haksızmıyım...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Aldatan herzaman aldatır affetmem bıkere daha gururumu ayaklar altına almam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel tespitler.ama onun anlayacağını sanmam.karakter sahibi olsaydı zaten bunların hiçbirini yapmazdı.

0|0
    0|0
  • affetmem asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bazı kadaınlar çok salak boş ver aldatan tekrar yapar salla gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...