Kalçalarım Çok Büyük

Kalçalarım bir kızınkinden bile büyük. Nasıl küçültülür?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu haraketleri yaparken elinde dumbell olması daha etkili kılar

Dört ayak pozisyonuna geçin. Dirseklerinizi zemine dayayın. Dizinizin kırıldığı 90 derecelik açıyı bozmadan, bacaklarınızı havaya kaldırın. Sonra yavaşça indirin. 8-16 tekrar yapıp diğer bacağa geçin. Bir sağ bir sol bacak tek bir set sayılır. Bu şekilde 3 set yapın.

Dört ayak pozisyonuna geç Dirseklerini zemine daya Dizinin kırıldığı 90 derecelik açıyı bozmadan, bacaklarını havaya kaldır Sonra yavaşça indir. 8-16 tekrar yapıp diğer bacağa geçin. Bir sağ bir sol bacak tek bir set sayılır. Bu şekilde 3 set yap

Eline dumbell alıp ayakta dik pozisyon al Bir ayağını hafifçe geriye at Ağırlığı öndeki bacağını hizasında indirebildiğin kadar indir Yere değdirmek zorunda değilsin Esnekliğin ne kadarına izin veriyorsa o kadar eğil. Sonra tekrar doğrul Fakat doğrulurken önde kalan bacağını kullan Bacağının arkasındaki kasların çalıştığını hissedeceksin. 8-12 tekrar yapıp diğer bacağa geç. Bu şekilde 3 set yap

ve son haraket bunu anlatmak zor googleye lunges yazarsan bulursun

0|1
    0|0
    • en iyi cevap için teşekkürler sporla ilgili sormak istediğin bişey olursa mesaj veya buradan sorabilirsin

• benim karnıma bak direk 1000 demiyorum tabiki yavaş yavaş 100 la başla

• O kadar istemiyorum ya. Biraz çıkıntı olsa yeter bana

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• benim de tam tersi bir çoğunkinden güzel :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...