Vücut geliştiren yeni nesil hakkında.

Çevremdeki çoğu erkek vücut geliştirme meraklısı ve 30kişiden neredeyse 5i mutlu sona ulaşıyor adam akıllı. Maksat Spor yapmak mı yoksa kendilerini bir seks objesine dönüştürmek mı ? Amaç Spor yapmaksa farklı Spor dallarıda var?

Güncellemeler:
Farklı Spor dalları ile ilgilenmekte bir Spor yöntemi ki fit olmak bu sayedede oluşabilir lakin kas yapıp çekici görünmek farklı şeyler getiriyor aklıma ki onlarda bunu dile getiriyor

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• maclarını kestırmek zor ama salıklı agırlık calısmak kas kutlesını artırmak ıyı bısey bunun yanında yuzmede olabılır .. vee hepsınden onemlısı kosu antrmanı kondısyon ısteyenler ıcın her sporun atasıdır atletızım yanı bı sporcu yerı geldıgınde agırlıkta calısmalıdır husaın bold antrmanlarında agırlık calısıyo yanı bı neı sart buda ama kondısyon ıcın tek basına yetmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir ara gitar çalan nüfus çoktu ama şu an da kızları etkilemenin yeni yolu olarak bunu seçiyorlar kızlara güzel görüneyim diye vücut çalışan erkekler gerçekten itici

0|0
    0|0
  • Amaçları hoş görünmek ama birşey değişmiyor yakışıkşı herzaman yakışıkşıdır :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herşey olabilir ;

Sağlıklı yaşam

Jigolo

Diğer erkeklerden farklı görünme avantajı

Çekicilik amacı

Seks objesi

vs.

vs.

0|0
    0|0
  • Birilerine seksi görünmek derdinde olsam bol giymem dar kıyafetler seçerdim. Başkaları umurumda değil. Sağlık için spor şart. Spor yapan hjer zaman uzun yaşar. Cinsel hayatı da sorunsuz ve daha uzun olur.

0|0
    0|0
  • maksat güzel görünmek. seks objesi ile alakası yok.

eğer öyle dersen senin için tüm zayıf ve fit insanlar seks objesi

0|0
    0|0
  • Aynaya baktığım da kendimi mutlu görmek istiyorum. Tabi beğenilmek de var işin içinde. Zaten herkesin yapabileceği bir iş değil. Tabi işi abartıp vitamin hapları ile takviye yapanlar da var. Ne ilginçtir ki, yaşadığım şehirin şehir merkezine ne zaman insem fit bir vücuda sahip bir erkeğe rastlamıyorum.

0|0
    0|0
  • bence ikisinde de var biraz

0|0
    0|0
  • grk yok şişmeye fit olsam yeterli elbette

0|0
    0|0
Yükleniyor...