Arkadaşlar böyle bir olay başınıza gelse ne yapardınız?

evet kızlar mesela çok samimi olduğunuz ve çok sevdiğiniz bir erkek arkadaşınızla (sevgili değil) araba ile şehirdışına gidiyorsunuz aksilik bu ya ıssız çorak bir alanda araba bozuluyor ve siz mahsur kalıyorsunuz hava çok sıcak telefonlar çekmiyor belki araba geçer umuduyla bir ağaç gölgesine oturuyorsunuz uykuya dalıyorsunuz tam bu sırada bir yılan arkadaşınızın şortundan içeri girerek cinsel organını ısırıyor acil bir şekilde zehirin oradan emilip tükürmek suretiyle atılması gerekiyor yapmazsanız ölücek tam tersinide erkekler için soruyorum böyle bir durumla karşılaşsanız ne yapardınız zehiri emermiydiniz yoksa arkadaşınızı ölümemi terkederdiniz unutmayın başka seçeneğiniz yok...

Güncellemeler:
arkadaşlar sizden saçma soru, böyle sorumu olur ve yorum tarzı cevaplar istemiyorum soru işte nasıl soruysa hayat müşterek nezaman ne olacağı hiç belli olmaz soruya cevap verin yeter yoksa alakasız birşey yazıpta meşkul etmeyin...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• yapmam . sortla dolanmasin o da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne hayal gücüymüş arkadaş. fanteziye bak.

0|0
    0|0
  • Çok bayat 30 unu aşmış aç erkek sorusu

0|0
    0|0
    • hahhaa kusura bakma abla aklıma geldi sordum...

• zekice aferin

• hahhah denize düştüysek yılana sarılacağız artık :)

• Saçma bir soru ama herşey olabilir tabii, kararsız kaldım valla bilemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hassktr :D başka bir senaryoda var ki şöyle: kan çekmeye yarayan pompa var yaraya kesik atıp pompayla kanı akıtırım.

0|0
    0|0
  • Ne biçim soru lan bu ? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...