Bedensel engelliyim, evlenebileceğim bir kız nasıl bulabilirim?

ben bedensel engelliyim benimle evlenecek bir kız arıyorum nerden bulabilim sizce...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• rabbim inşallah gönlüne göre güzel bir insan denk getirir allah hiç bir kulunu yalnız bırakmaz herkesin nasibi ayrı yerdedir ve ayrı zamanlarda gelir kimin erken kiminin gec gelir bulma konusunda da allaha .bol bol dua et o sana nerde bulabileceğini gösterir

ama somut örnekler istiyorsan arkadaş aracığıyla biri bulunabilir ya da tv de esra erola çıkabilirsin artık gayet normalleşti programa çıkıp evlenmek sana ters değilse çık derim ya da ailen arasın

inşallah hayırlı bir insanla karşılarsın rabbim gönlüne göre birini en kısa olan doğru zamanda karşına çıkarsın . . . . . . . :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence de izdivaç programlarına katıl inş kısmetin karşına çıkacaktır.

0|1
    0|0
  • sakın engelini bir kusur gibi görme sen de her insan gibi kısmetin nezaman karsına cıkarsa ozaman ve o sekilde bulucaksındır evleneceğin kızı. yalnız dısarı cıkmayan sosyal olmayan biriysen bulman tabi ki biraz daha zor olucaktır eger oyle sürekli evdeysen aile ya da arkadas tavsiyesiyle, dısarı cıkan cevresi olan birisiysen arkadas cevrenden bulursun. bu durum engelli olmayan arkadaslarımız icin de böyle;) allah herseyi gönlüne göre versin

0|0
    0|0
  • bencede programlara katıl

0|1
    0|0
  • bunu aramakla bulamazsın, şans

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• desti izdivaça katıl

0|1
    0|0
  • Hacı benimde çevremde vardı bedensel engelli bir kardeşim bana sorarsan sana çevrenden başka kimse yardımcı olamaz çevrendekiler sana uygun bir kardeşimizi bulup evlendirecekler sizi

0|0
    0|0
  • engeli kafasında olmayan bir yerden bulablirsin.

0|0
    0|0
  • insallah gönlüne göre birini bulursun kardeşim şans umarım senden yana olur hem bence aşk asla engel tanımaz hemde hiç aşkın gözü kördür yeterki yaşam doğru kişiyi çıkarsın karşına ne zaman nerde olduğu belli olmaz bir bakmışsın olmuş umarın en kısa zamanda olur nasip bu işler aslında :)

0|1
    0|0
  • esra erol sana yardımcı olabilir kardeşim çok ciddiyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...