Nasip kısmet diyorlar da,Bir gün olur diyorlar da o gün neden bu gün değil?

En güzel yıllarım boşa geçiyorken kimse beğenmiyorken nasıl bir gün gelecekte biri beni beğenecek.Bunun mantığı nedir

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İşaretleri yakalayamıyorsundur bro

Öyle beğensin, gelsin, söylesin, soyundursun, giyindirsin olmuyor

Ha olan da var, onlar başka dünyaların insanları

Misal geçen yine kesişiyoruz, belli yani beğenmiş

Noldu? Yüksek kişiliğim onu beğenmedi

Kesmeye devam ettim tabi, ego söz konusu

Sonra eve gittim, açtım bir ara

Ulan dedim beni niye kimse beğenmiyor

1|0
    0|0
    • işaretleri yakalasam da genelde yalnış alarm oluyor.kimse kesişmiyor bile.

• tamam da ben atamıyorum, cevap alımın kapalı

ayarlardan bakıver

• yaptım

Kızlar Ne Diyor 3

• buna benzer bir konu olmustu hocamız şöyle anlatmıstı ; bir pazar düşün ve orda satılan bir domatesi en güzeli en ihtişamlısınıda satın alan var o begenilmeyip çürük diye nitelendirileni çöpe atıpta toplayanı var yani her körün bir topal alıcısı vardır sıkma canını mutlaka seni begenende olacaktır

0|0
    0|0
    • yani bu senin yazdığından kendimin çürük domates olduğunu anladım.:D

• bakmak ve görmek arasındaki fark . ben sadece olayı anlatmak için kullandım hem bence özgüven problemi var sende

• biraz var yok değil.

• seninin gibi olan milyon insan var herkeste evde kalmıyorya elbet çıkcak zaman kavramı var bilirsin

0|0
    0|0
    • ya bu zaman olmuyorsa o zaman ne değişecekte olacak bunun açıklaması var mı

• ALLAH herseyibi düzen içinde yarattı hayırlısı ne ise o olur kafa yorma boşuna

• beğenmiyor diyorsun ya çok ön yargılısın bir gün öyle birisi gelirki karşına sadece sen olduğun için sever seni bence sabret ve zamana bırak :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok kapalı bir açıklama olmuş bu yaşa kadar neler yaptın bunlar önemli bunun için oluşması ve gerçekleşmesi için ne gibi çabalar içine girdin?

şansın ne durumdaa nasıl bir yapın var ?

0|0
    0|0
    • yapım derken kızların beğenmeyeceği fiziksel özelliklere sahibim orta düzey geliri olan memur bir adamım

• olsun kardeşim olabilir olamaz diye bir şey yok kafan rahat olsunnn

zayıflaman laızm ama

• hah o da dediğinin de olası yok.

• sabretmek nimettir sabret karşılığını görürsün.okula başladığın ya da emeklemeye başladığın ilk günü düşün kalemi tutmayı bilmezken şidmi hem okuyor hem yazıyorsun ama yavaş yavaş dimi:) sabret.

0|0
    0|0
    • 18 yaşında değilim canım benim 29 yaşındayım

• ciğerim bir ayağında çukurda da değil 29 yaşında daha ateş gibi gelikanlısın 60 yaşında değilsin ya.

• Kimsenin seni beğenmediğini nerden çıkarıyorsun. Kaderinde ne yazılıysa o olur. Elbet biri seni beğenir. Belki beğeniyordurda sen farkında değişsindir.

0|0
    0|0
    • hocam kader işini karıştırma. ben kimsenin beni beğendiğini görmedim.

• kendini kandırmanın daniskasıdır bu dostum.avuntuyu bırak icraata gec

0|0
    1|0
Yükleniyor...