Kız tarafı mı erkek tarafı mı baskın olmalı ?

şu şekilde anlatıyım iki ailenin anlaşamadığı bir durumda ve ortak bir paydada buluşamadıkları bir durumda kız tarafının biz kız tarafıyız bizim istediklerimizi yapmak zorundalar bizim nazımızı çekecekler demesi doğrumudur erkek tarafıının bunu kabul etmemesi doğru mudur ? peki siz olsanız bir yandan aileniz bir yandan sevdiğiniz varsa inat olmuşsa artık ne yaparsınız bu durumu nasıl çözmeye çalışırsınız ? özellikle maddi konularada oluyor bu

Güncellemeler:
nişanlım seni kaçırayım ailende hiçbir masrafa girmemiş olur deyip duruyor dünden beri

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bana bunlar çok saçma geliyor açıkçası... evet bende yaşayacağım elbette zamanı gelince ama mutlu bir yuva kurmak için uğraşırken inatlaşma neden... orta yolu neden bulamıyoruz her alanda?

İşin zor... Ama bence o hayatı yaşayacak olan kız ve onun istedikleri önemlidir... tabi kız da bunu bilerek abartı isteklerde bulunmadıktan ve iyi niyeti suistimal etmedikten sonra...

0|0
    0|0
    • valla ben hiçbir şey istemiyorum anlaşsınlar yeter ailemin istediğini kabul ettirmeye çalışsam nişanlım üzülüyor nişanlıma destek olsam ailem surat yapıyor

• önemli olan eşinle senin aranızdaki münasabet... ailelerin ikisine de güler yüzlü davranıp tamam öyle olacak deyin ama kendi istediğinizi yapın.. kırıcı olmadan kendi yolunuzu çizin..

Erkekler Ne Diyor 6

• Kız tarafı çok isterse, olacak olan şu; "Fazla naz aşık usandırır.". Ha bir de nişanlın seni kaçırmaktan başka bir şey düşünmemeye başladıysa erkek tarafının yapacak fazla bir şeyi kalmamıştır. Kız tarafı olarak siz bıktırmışsınız bence ki durum bu hale gelmiş.

0|0
    0|0
  • Benim için kız tarafının ya da kendi ailemin istekleri önemli değildir... Eşimin isteklerine önem veririm...Elimdeki bütçeyle mümkün olduğu kadar karşılamaya çalışırım...Ha tabi onu da isterim bunuda isterim şeklinde yaklaşan bir sevgilim varsa zaten evlenmem o da ayrı mesele...

0|0
    0|0
  • maddi konular ileride gerçekten başınıza bela olacağı için bence yorum yapmak mantıksız yaşa ve gör derim ama şuan herşey maddiyata dayalı önce düzgün iş güç sahibi olun sonra evlilik düşünün boşanma sebeplerinden biriside maddiyattır ama sen şimdi yok ben çok seviyom ölüyom felan diyeceğin için evlennde görün derim

0|0
    0|0
    • çok şükür evi işi var askerliğini de yaptı bende inşallah iş bulur kazanırım kira derdimiz yok kazandıklarımızı harcarız ama ailem eşya düğün konusuna karışmıyorlar hepsini karşı taraf alıyor yatak odasını almaya ikna ettim ailemi ama iki ayrı şehir olduğu için ailem iki ayrı yerdede salon tutacklar dedi onlarda kaldıramayız diyorlar bizimkiler kız tarafıyız yapsınlar diyor

• erkek tarfı olsan mı

• evet erkek tarafı olsam aşkımdan ölsemde bu şekilde çekemem ben karakter meselesi

• Kız tarafı birşey isteme hakkına sahip lakin karşıdakinin sınırını ve gücünü bilerek istemeli böylece sorun kalmayacaktır

0|0
    0|0
  • hiçbir tarafın baskın olmaması, ailelerin karışmaması gerekir.

kız tarafı, bizim istediklerimizi yapacaksınız, nazımı çekeceksiniz derlerse, "al kızını koy çuvala, salla salla vur duvara" derim valla

0|0
    0|0
  • çer çaput için nişan atmak çok mantıksız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yani bence erkek tarafi cekmek zorunda ama tabi kiz tarafida abrtmiyacak sekilde gereken neyse o yapilmali bence

0|0
    0|1
Yükleniyor...