10 günde en hızlı nasıl kondisyon kazanılır?

Koştuğum pist 350 metre. Şu an 5 tur koşarım yani 5*350=1750 metre.Günlük 2 tur artırsam 10 günde 20 tur arttırmış olurum toplam 25 tur yapar. 25*350=8750. istediğim seviyeye gelmiş oluyorum yani.Sizce 2 tur arttırabilirmiyim günlük ? yaptığım hesap çarşıya uyarmı :d

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sakatlıktan çıkmışsın bu şekilde ancak kendini tekrar sakatlarsın.kondisyon dediğin şey sadece koşarak olmaz.bu koşma stilin yanlış.10gün sonunda 8750 mt koşacagına 1.gün 5000mt koşmalısın dıyelım kı 20dkda tamamladın.bunu periodik olarak azaltman gerek.senın yaptığın şey kondısyondan cok dayanıklılığa girer.süratta devamlılığını kazandırmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence dene,denemekten zarar gelmez

0|0
    0|0
  • naptın sen, o kadar koşulurmu, koşucumusun

0|0
    0|0
    • futbolcuyum sakatlıktan çıktım bir an önce kondisyonumu geri kazanmam lazım

Erkekler Ne Diyor 3

• ben kondüsyonu bisikletle kazandım 1 ayda yazın hemen hemen hergün bisiklete bindim okul varken bahar aylarında yenimahalleden tandoğan a okula gidip geliyorum zaten ama yazın o bir ayda her haftasonu yenimahalleden eymir gölüne gittim o konya yolu beni yedi bitirdi ama son gidişimde ayağımı pedaldan indirmedim

0|0
    0|1
  • gelişir ama 10 günde iyi bir performans bekleme :)

0|0
    0|0
  • yaptığın hesap bok gibi

bu iş böyle olmaz, önce söyle bakalım şampiyon, süre sınırlaması var mı?

0|0
    0|0
    • maç kondisyonu için öyle düşün. 90 dakikaya yayılmış gibi. sakatlıktan çıktım yalnız oynadığımı takım ligde eğlencesine dalgasına değil . lig devre arasında.

Yükleniyor...