Aldatan sevgiliyi nasıl cezalandırırsınız?

Aldatan ve hatasını kabullenmeyen sevgiliyi nasıl cezalandırırsınız?

ben yaptıklarını insanlara yayıp rezil ederek cezalandırdım veşu ankendisine dava acılcak . Siz ne yapardınız?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatan insanlarla ugrasmayin bosuna , aldatan insan sevmiyordur acik ve net serefsizdir ne kadar severseniz sevin sizi sevmiyor ve size saygisi bile yok merhameti bile yok boyle bir insana ne ders verebilirsin ne de sevgi hic ugrasma seni hakkeden biriyle mutlu ol. Saygilar :)

1|0
    0|0
    • Aynen oyle... tamamen haklisinn

Erkekler Ne Diyor 16

• "I want to play a game ?" teknolojisini kullanarak.

1|0
    0|0
  • cezalandırmam ilişiğimi keserim

1|1
    0|1
  • Allah'a havale ettim. Allah en iyisini bilir.

1|0
    0|0
  • affetmek iyilerin, umursamamak zekilerin intikamı olur :P

1|0
    0|0
  • valla şimdi hiçkimse kusura bakmasın temiz bir dayak çekerdim yani

1|1
    0|0
  • Kızlar çok canisiniz kesmek falan da ney öyle.

0|0
    0|0
  • Bırakırım.

0|1
    0|0
  • ıslak havlu ile dalarım.

0|0
    0|0
  • maşşllah o bitmiş ztn yeterince :))

0|0
    0|0
  • Demir jopla döverdim :D

0|0
    0|0
  • hiç başıma gelmedi şuan ne desem boş

0|1
    0|0
  • yok muş gibi davranırım ve gerçekten de yok olur benim için.

0|1
    0|0
  • Affet. En büyük ceza olur.

0|1
    0|0
    • affetmek ceza olmuyor ben onu kac defa affettim daha da arsızlaştı daha da pişkinleşti o yüzden affetmek ceza degi tam tersi oluyor :(

• Ben ayağını kırdım 2 hafta rapor almış yatıyo ^^

0|0
    0|0
  • :)))) falakaya yatır en iyisi

0|0
    0|0
  • biyere götür bütün elbilerini çıkart mumkunse tanıdıklarının oldugu bır yer olsun sora onu dımdızlık çıplak bir şekilde bırak ustunde hıc kıyafet olmasın para bul hiç bişi sadece ayakkabıları olsun sora uzaktan kamerayada cek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• aldatıldım!

ne intikam almayı düşündüm ne bir şey RABBİM versin cezasını o ne güzel verir cevabını

3|3
    0|1
  • aldatılmayı asla kabul edemem öyle bir durumda onu hayatımdan silerim sokaktaki herhangi bir insandan farkı kalmaz . sende sil gitsin en büyük ceza bu.

1|0
    0|0
    • Haklsin onun seviyesine inmemek gerek

• Savaş stratejisini hakerete geçiririm.

CEZA YÖNTEMLERİM

1-Feminizm taraftarı gibi davranırım. (8 yıllık oyunculuk eğitimimin anısına...)

2-00:00'dan sonra telefonuna her saat başı alarm kurarak onun uyku düzenini alt üst ederim

3-Telefon rehberindeki tüm kızları silerim, hatta erkek olarak kaydedeceğini düşündüğümden tamamını da silebilirim

4-Aldığı tüm kolyeleri denize fırlatırım.

5-Dişiliğimi onun için sergilemeye bir son veririm

6-İş yerinin önünde arkadaşlarımla vakit geçirirken uzaktan bana baktığında yüksek sesli kahkahalar atarım ve yokmuş gibi davranırım. (HAHAHAHAHAHAHAHHHHH! gibi...)

7-Reddettiğim çıkma tekliflerini gözden geçirim ve birkaçını kabul ederken diğer birkaçını tekrar reddederim.

SAVUNMA: "İLK O BAŞLATTI!"

0|0
    0|0
    • 10 yasinda ilk hangi karakteri oynamistiniz :)

• Kezbanı... :D Gerçekten köylü kızını oynattılar. Sonra da canım sıkıldı bıraktım o skeci, ben çocuk olmak istiyordum bana anne rolünü verdiler. Haksızlıktı bu! Lakin oyun eğlenceliydi, dev bir dağ yüzünden hiç güneş yüzü görmeyen bir köyden dağa tırmanarak kurtulmaya çalışıyorduk oyunda.

• 10 yaşımda oynadığımı nereden bilebildin? o.O

• yüzüne kezzap atarım

1|2
    0|1
  • Benden büyük Allah var. En iyisini Rabbim bilir. Hassiyetsiz insanlar icin hicbirsey yapmam.

2|0
    0|0
  • Tamamen hayatımdan çıkarırım.

Bu ona en iyi ceza

0|1
    0|0
    • bundan anlamıyorsa? sucsuzmus gibi sana hakretler edip seni sucluyorsa ? saanadeger vermiyorsa o... yerine koyuyorsa bu bence ceza olmaz :/ cunku aldatan adam zaten takmıyor aldattıgı kisiyi :/

• Hayatıma bidaha almam.

1|0
    0|0
  • aldatan sevgili herşeyi göze almış demektir ,hiçbir şey yapmam ardıma bakmadan giderim...yalan söyleyen sevgili içinde geçerli bu tabi,yalan da aldatmadır çünkü..

0|0
    0|0
  • Cukunu keserim

0|2
    0|2
    • bende bunu dicektim kes agzına ver !

• Hostel 2 korku filminde vardı, kadına işkence yapmak yerine onu önce ...k için işkenceden kurtarıyordu. sonra kavga dövüş kız onu bağlıyodu, o işkence odasından çıkabilmek için makasla onunkini kesip köpeklere atıyordu (en son sahnesi)

• üniversitede ev arkadaşımın bilgisayarında kızlarla konuşuyordum. tuvalete kadar gitmiştim. o sırada çocuğun kız arkadaı geldi. bunu kızlarla konuştuğunu sanmış yanlarına gitiğimde çocuğun penisine kesmek üzereydi. bıcağı pantolana saplamıtı. son anda elinden aldım. gerçeği anlatınca kız bacak arama diziyle vurdu .senin yüzünden askalsın sevgilime zarar verecektim dedi. ayrıca ilk okulda bayan hocam yaramazlık derdi. ilk okul 5 te hayalarımı eliyle çok kötü sıkmıştı.bu acı bile dayanılmaz kesmek

• aldattıgı kısının sevgıısıye ıs bırıgı yapıp ıkısını bırden rezı ederdık

0|0
    0|0
    • Hic ole bisey yapmayin gercekten en iyisi umursamamak cunku onun seviyesine inmis ooluyosun boyle seyler yaparak

• ne cezalandırcam yürüsün gitsin zamanımı almasın daha fazla

0|0
    0|0
  • terkederek :( tabikide

0|0
    0|0
  • çükünü keserim

1|1
    0|1
    • Nasıl keseceksin?.:))

• Inanirim :s eski sevgilimde oyle demisti aldi eline pıçaaa tuttu benimkini ya benimsin ya da keserim kimseye yar etmem seni dedi... bende alttan aldim ustten gectim o gunu atlattim sonra arkama bile bakmadan kactim :)))

• en büyük ceza onu unutmak olur

1|1
    0|0
Yükleniyor...