Sorularının kaldırılmasını protesto edenler olarak kaç kişiyiz?

Sorularının kaldırılmasını protesto edenler olarak kaç kişiyiz?

Hem soru sorma sitesi, hemde sorularım kalkıyor..

Bu nasıl iş arkidiş..?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• lanet olsun dostum kim o soru kaldıranlar çıksın çabuk ortaya.. :D soru özelliği taşımayan paylaşımlar kaldırılır arkadaşlar. cinselliğe leveli yetmeyen üyenin başka katagoride cinsellikle ilgili soru paylaşması kaldırılır.. eger böyle olmasa sapıktan geçilmez site 2 dakikada üye olup dilediğince sapıklık yapar delinin biri.. sorularınızda kural ihlali vardır.. olmadığını düşünüyorsanız ve eminseniz kesinlikle yönetime bildirin bence.. haksızlık yapıldığına inanıyorsanız mail atın.. ben şahsen öyle yapardım..

0|0
    0|0
  • saçmalıyorlar evet ne sorsan kalkıyor.

1|0
    0|0
  • onu bırak denetim yok.heralde ya sana gıcıkları var ya da kendi mantıklarına aykırı soruları kaldırıyorlar.

1|0
    0|0
  • 5 yıldız.

birde gayet saygısızca geri dönüş yapıyorlar.

herhalde 2 tane ergenin oyuncağı oluyor bu site

1|0
    1|0
  • Hayret bişi apla ya senin sorularını nası kaldırır bunlar ya nası kaldırır kim veriyo onlara bu hakkı söle bana balonlarına füze atıyım

1|0
    0|1
    • Sen bir harikasın dostum :) :)

• Teşekkür bende bu durumu protosto ediyorum herkez haddini bilecek öyle kafasına göre soru kaldıramazlar kaldırtmam hele dahlia84 sorusunu asla kendini bilmez bunlar sıkma canını

• Cansın sen beee

• haklısın bende karsıyım

1|0
    0|0
  • Ben de beni ortadan kaldırmaya çalışan çeteleri protesto ediyorum

1|0
    1|0
  • beni sayma

0|0
    1|0
  • Sorunun neden kaldırıldığı hiç okudunmu sen ?

1|0
    1|0
  • Tam olarak kaldırılan soruyu yazarmısın.

0|0
    0|0
  • Aynen ya en sevmediğim şey :(

0|0
    0|0
  • Sorunun da dozu vardır sonucta sınırı aşmıssındır.

0|0
    0|0
  • yönetim istifa

0|0
    0|0
  • şimdi birazdan senin soru da kaldırılabilir

0|0
    0|0
  • dün bir moda bayağı küfretmiştim, pis mod :P

0|0
    0|0
  • sırf gıcıklık olsun diye ..kendi işine gelmeyen ...soruları görünce çılgına dönen... soruları kaldıran kendine modluk verilmiş üyelere gelsin ...

link

0|0
    0|0
  • Kalksın sorun degil bir soru 24 saat popüler 23 saatte soruyu tekar yayinlarsan ben ne anladım bundan bari yükledin yeni soru gibi yükle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmem ben istediğim halde kaldırmamalarına karşıydım:)Zorlada olsa kaldırttım sorumu:)

0|0
    0|0
    • Ne sormuştun ki :)

• Valla baktım sitede hep saçma sapan ve birbirine benzeyen sorular vardı.Biraz değişik ve gerçekten cevap verilmesini istediğim sorulardı.Fakat çok az kimse tenezzül edip cevap verdi.Aslında bozuldum değil, fakat insanların gerçek ile alakalı olaylar ile alakası olmadığını sadece boş boş konuşmaya soru yazdıklarını fark ettim. Sonra ertesi gün sırf denemek için çok saçma gerksiz bir soru sormuştum anında 23-24 cevap geldi ve ardından devam etti. Az kişi cevap verdiği için kaldırılsın demiştim

• soru sormuyorum çok fazla,neden derseniz bende bilmiyorum,cevaplamak daha eglenceli sanırım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...