Peygamberimiz (s) bu yıl 11. kez düzenlenen Türkçe Olimpiyatlarına katılmış!!

'Fethullah Gülen, herkül. org adlı sitede yayınlanan sohbetinde Peygamberimizin (s) Türkçe Olimpiyatlarına katıldığını söyledi.

Pensilvanya'da yaptığı sohbetinde Türkçe Olimpiyatlarıyla ilgili çok sayıda mektup aldığını belirten Fethullah Gülen, bu mektuplarda Peygamberimizin (s) de Türkçe Olimpiyatlarına katıldığının yazıldığını ifade ederek kendisi de bu fikre onay veriyor.'

bana göre bu insanların zihinleriyle alay etmektir.. sizin düşünceleriniz nelerdir, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Orda o kadar basi acik ksi varken cunubu cenabeti varken efendimiz gider mi oraya? Ruyada gormek bile cok zorken olimpiyatlara geldigini dusunmek gercekten komik . Neye dayanarak soyluype bunlari? Gozundeki perde kalkmista o mu gormus yoksa? Hey Allah'mm yaa..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilir olmaya da bilir. Aksi ispatlanamayacak bir durum

O yüzden gereksiz yorumlar yapmayalım

1|0
    0|0
  • akıl sağlığı kaybedilmiş diye düşünürüm böyle bir şey söylenmişse

0|0
    0|0
  • onlar zaten peygamberimizi hergün rüyalarında görüyorlar,el ayak öpüyorlar...bunu demişlerse şaşırmam şahsen...

dindar bile diyemiyorum onlara artık yazık çok yazık...

0|0
    0|0
  • Resmen saçmalamış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vebale girmek için mi sordun bu soruyu? o insanı küçük görme kardeşim hele ki oturup hasbihal etmediysen

0|0
    0|0
    • ne alakası var, yanlışı kim yaparsa yanlıştır, kim olursa olsun

• Yanlış olmadığından kesinlikle eminsin yani? Şahit oldun öyle bşyin olmadığına sanırım. Yanlış anlama ben oldu demiyorum ama bazı insanları küçük görmemek lazım

• hayal dünyası işte ölmüş bir insan oraya geldi buraya geldi ben evriyayım hesabı yapıyor amerikada evriya varmıydı hocam ahahahahaahahh

0|0
    0|0
  • Eger doğru ise büyük olay.yalan ise vay hallerine

0|0
    0|0
  • tabi hatta " yeşil ördek gibi daldım göllere " şarkısını söylüyor.

töğğbee yağğğ

0|0
    0|0
Yükleniyor...