Hoşlandığınız kişi sizin üstünüze ,iddaya girse ve bu kişide kardeşinizse naparsınız?

detay verecek olursam 2 aya yakındır bir çocuktan hoşlanıyorum ve bugüne kadar onunda ilgisi olduğunu düşünüyordum kardeşim bunu biliyor. bugün bir öğrendim ki bir tişört ya altı üstü bir tişört için iddaya girmişler. facebook hesabına beni ekler kardeşimde o asla eklemez demiş derken iddaya girmişler kardeşim geldi ağzından kaçırdı bende sıkıştırıp öğrendim. gittim cocuğa hangi renk istersin dedim anlamadım dedi tişört dedim benim üstüme iddaya girdiğiniz tişört sonra sustu bana hediye ettiği bilekliği avucuna sıkıştırıp bir daha sakın benimle konuşma diyip gittim daha sonra yine yanıma geldi kardeşin kanıma girdi ben pişmanım falan dedi ama hiç konuşmadım tersledim şimdi ikisiyle de konuşmuyorum siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• iyi yapmışsın

kardeşini de paralaman lazım

insanın kardeşi böyle adilik ediyorsa elin oğlu neler yapmaz

0|0
    0|0
    • ya zaten en büyük hata onda o bana bunu yapabviliyorsa

• ikisiylede konusmucam en azından kardeşimle sinirim gecene kadar ama onunla asla

• kardeş bu mallık etmiş ama eninde sonunda barışılır tabi

Erkekler Ne Diyor 2

• senin adina uzuldum kardesin yuzunden daha cok yanarsin demedi deme.sana soylemedikleri cok sey var bence

0|0
    0|0
  • kardeşin çocuğa komplo kurmuş :D

0|0
    0|0
    • kardeşimin ne p,sl,k oldugunu bilmesem inanırım dediğine bence o cocuga kurmustur

Kızlar Ne Diyor 1

• kapı dışına süpürürüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...