Yaşadığınız hayatı hak ettiğinize inanıyor musunuz?

Hak etmediğim halde başıma çok kötü şeyler geldi, bir türlü mutlu olamadım mı diyorsunuz ya da dürüstçe yaptığınız hatalara rağmen mutluluğu bir şekilde yakalayanlardan mısınız? Ya da etrafınızda hak etmediği halde istediklerini elde edip mutlu olan buna karşın ne kadar iyi niyetli olursa olsun bir türlü yaşamak istediklerini yaşayamayan insanlar var mı? Sizce herkes hak ettiği hayatı mı sürer?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük Karnım doyuyor mu ?

Gazete, Dergilerimi zamanında alıp okuyabiliyormuyum?

Ailem yanımda mı ?

Hiç yoktan en az 1 dostum var mı ?

En önemlisişu an gecenın bir vakti bunu yazabiliyormuyum?

Gerisi önemli değil benim için.. Benim ufak şeylerle aldıgım tatmini millet milyonlarla alsın Banane :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Param var pulum var,anam babam sağ,sevdiğim bir ailem var.Çok şükür hayatımdaki çoğu şeyden memnunum.Bunu bulamayanda var.Her şeye rağmen daha kötüsünü düşünüp şükretmek lazım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır herkes hak ettiği hayatı sürmez. ama iyi bir hayatı hak etmeye, hak etmediğim şeyler yaşamadığımda önceden bilmeden yaptığım bir yanlış vardır der kendimi düzeltmeye çalışırım hep. mutluyum ben her zaman çok şükür. dürüstçe yaptığım hatalara rağmen :) bu da bence her şeye pozitif bakmamdan kaynaklanıyor. herkes değil ama benim gbi çoğu kimse iyi kötü hak ettiği hayatı yaşıyor bence

0|0
    1|0
Yükleniyor...