Aşk ı yaşamak için bazı seylerden ödün mü vermk gerekir..

misal zaman.. dostlarına ayırdıgın ailene ayırdıgın kendine ayırdıgın zamandan ödün vermk mi gerekir .vesair nler olabilir..

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Buna ödün vermek demeyelim fedakarlık diyelim ki aslında fedakarlık da sayılmaz. Harcanan her neyse istediğin için ama en çok kendin için yaparsın

0|0
    0|0
    • tamamen haklısın varım buna karsındakinin mutlu olusunu gormk için istiyerek yapıyorsun bundan mutlu olmayı hedefliyorsun .. pki kucuk yalnısında kırılganlıgın nasıl olur sen boyle dusunurken..

• Aynen öyle.. Aşkın her hali lutuftur kıymetini bilene... Özlemi, de kıskançlığı kavgası da..Ne mutlu bu duyguyu içinde hissedebilenlere... Güzel bir sohbet oldu teşekkür ederim ve iyi yıllar dilerim

• aşkın her hali lutuf ve yasanılması dırenilmesi bırakılmaması gereken bı durum aslında pesinden kosulacaksa gurur neymiş bosver koş.. bn sohbet için tsekkur ederim yazarsınız bklerim sohbetiniz dyumsuz.. yasadıgın yeri cennet yapamadıgın surece kactıgın heryer cehennem olur bunu basarmak temennısıyle umraım dikkate aldıgım bir dusuncedir..

Kızlar Ne Diyor 2

• Ödün vermekten kasıt bazı şeylerden kısıtlanmaksa yeri zamanına göre değişir en önemlisi karşındaki kişiye göre.. Şahsen aileme de arkadaşlarıma zaman ayırabiliyorum bu süre zarfında sevgilimi tamamen soyutlamıyorum en önemlisi ki bende aynı şekildr onujin hayatının içinde olduğumu ama sadece benim değil arkadaslarıyla ailesiyle de zaman geçirmeye hakkı olduğunun bilincindeyim..

0|0
    0|0
  • evet gerekir ama vermek zorunda degilsin

0|0
    0|0
    • neden sevebiliyorsan nasıl olucak bu peki.. onun kusurlarını kapatmak için cabalamazmısın yada

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerekmez

0|0
    0|0
  • Aşkı yaşamak bir şey yapmana gerek. Aşk zaten aşk yaşanır yani ister istemez. Aşk dediğimiz şey insan karakterlerine göre değişen bir şeydir. Mesela oyunlu aşk vardır, oyunsuz aşk vardır. Seversin, "sevmedim"; sevilirsin, "hiç sevmedin" dersin. Sevmezsin, "seviyorum, çok sevdim" dersin... Bu çok anlaşılmaz bir şeydir. Bunlar hep filmlere konu olan şeyler.

Bence evet, aşkı yaşamak için ödün vermek gerek ama zevkli olan kötü olan şeylerden...

0|0
    0|0
  • Aşkı yaşamak bir şey yapmana gerek. Zaten aşk yaşanır yani ister istemez. aşk dediğimiz şey insan karakterlerine göre değişen bir şeydir. Mesela oyunlu aşk vardır, oyunsuz aşk vardır. Seversin, sevmedim; sevilirsin, hiç sevmedin dersin. Sevmezsin, seviyorum, çok sevdim dersin... bu çok anlaşılmaz bir şeydir.

Bence evet, aşkı yaşamak için öden vermek gerek ama kötü olan şeylerden...

0|0
    0|0
  • Aynen aklını çıkartıp ayman gerekiyor akıllı insanın yapacağı iş değil

0|0
    0|0
    • sende mantık evliliği yaparsın kardeşim. sevgi kendiliğinden gelir nasıl olsa... aşk dediğin laftır, her şey paradır para ! (şaka yapıyorum tabii)

• Aynen kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...