Sarhoş olamama sorunsalı

Nedendir bilmiyorum ama kadehlerce viski şarap ve rakı içsem de bir türlü "gerçekten " sarhoş olamıyorum. Hüznün ve kederin ağır olduğu bir gece şununla başlayıp link diğerleri ile devam eden bir süreçte 5 adet puro ve yarım kalan bir adet viski, rakı ve 2 şişe şaraptan sonra sendeleyerek yatağıma doğru gittim. Bütün bilinçaltım yerinde ama ufakta olsa bir dengesizlik oluşmuştu. Neden sarhoş olamıyordum bende bilmiyorum, belki hüzün belki de ruhumda bir eksiklik vardı, muhtemelen ikisi de doğruydu...

Yarın için şimdiden planlarımı yaptım viski ve rakı ile devam edeceğim bu seferde sarhoş olamazsan bir daha içmeme kararı alacağım.

Üniversite zamanlarında bir masanın etrafına kurulur sırayla kadehleri kafaya dikerdik masadan en son kalkan kazanırdı ve ben hep o masadan sonuncu kalkardım.

Eminim alkolün etkileyemediği insanlar vardır bunun açıklaması ne olabilir?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi 'sorunsalı' kelimesine bağlayanlara ilk başa gülüyorum..

Sen şimdi olursun, onu geç..

Öyle çok içiyorum ama olamıyorum dıyenler 3-5 birada uçuyor..

Yeme bizi..

Al bir jack , ya da absinthe..

ıkısını bır arada iç , yerse..

Fazla derinleştirmeyın kendınızı, sonuçta aynı beden..

sayı değil, niyet önemli..

0|2
    1|0
    • tamam paşa sinirlenme ;)

• Bu sanal ortamda kime neyi yüceltecem?

sen jack i absinthe geçte rakıyı sütle içeni görürsen yaz buraya

• sahte rakı lan o.. dsad

Yani sorun olmayan bir şeyi sorun yapıyorsun..

sarhoş olmak ısteyen adam net söyluyorum, OLUR.

Kızlar Ne Diyor 7

• En sarhoş olduğum zaman uykunun beni içine çektiği zamanlardır,o kadar tatlı bir çağrıdır ki bu direnmekte zorlanırım...

Alkol eşiğin yüksektir...

0|1
    0|0
  • bunun en iyi açıklaması ailenden gelir. genetiktir. kadınlar erkeklerden daha hızlı sarhoş olur çünkü midelerindeki sinirler erkeklerinkine göre daha fazladır ve daha hızlı çalışır hem bu sebepten dolayı da kilo almaya daha yatkındırlar. sende de bu olayın tam tersi olsa gerek, midende sinir zarın çok güçlü değişdir bü yüzden alkol sadece senii sersemletiyor ve sarhoş edemiyor. aslında bunu avantaj olarak görmelisin sarhoş yapılan hatalar en kötüsüdür ve sen hiçbir zaman yapmayacaksın

0|1
    0|0
  • En usta içicileri bie sarhoş eden bir yöntem biliyorum. barda çalışan arkadaşlarıma bile uyguladık zamanında hepsi zoom oldu :D

0|0
    0|0
  • ben psikolojik olarak görüyorum bu durumu rahatlamak amaçlı ya da içme isteği için içilmeli içki sarhoş olmak için içki sorhoş olmanın bahanesi

0|1
    0|0
  • Kırmızı şarap ic hızlı hızlı. Mafolursun maf

0|1
    0|0
  • Keşke bende öyle olsam ya. Zınk diye gidiyorum valla.

0|0
    0|0
  • Bende olamıyorum, uykum geliyor sonrada sızıyorum.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• İçki sarhoş olmak için içilmez. Bunun bilincine varmalısın önce.

0|2
    0|0
    • elbette ama bazı günler sarhoş olmak istersin hiç bir şeyi düşünmemek...

• Sayın "Mayakovski" adlı kullanıcımız içki içtiğinizde sarhoş olmadığınızdan dolayı size altın plaket ödülünü vermekten gurur duyarız.Başarılarının devamını dileriz...

0|1
    0|0
  • Alkol icmek icin icilir sarhos olmak icin degil, icerken yaparsin hayat felsefeni..

Belirli bir oranin üstü bir fili bile cökertir.

sonra cökertme oynarsin

0|1
    0|0
  • kuru takılma vaktin gelmiş

0|1
    0|0
  • eger bir ortamda içip sarhoş olamıyorsan kendine olan guven sorunun vardır bunu düşün.

benimle içiyor olsan ilk birada çarparım seni:)

ne kadar iddalı olsada bu sözum kafa olmak için içme belki aslında oluyorsunda sen farkedemiyorsundur bunuda bir dusun :)

0|0
    0|0
  • alkol insanı büyük oranda psikolojik olarak sarhoş yapar brotherım. sarhoş olan birine alkolsüz bira versen sarhoş olur yani. senin olay da kafanda

0|0
    0|0
  • bende de öyle bir şey var ama hiç sorun etmedim sen niye sorun ettin onu anlamadım..

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum içkiyi ya nedendir bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • beni de sarhoş etmez içki. içerim içerim gene aynı mk.

0|0
    0|0
  • o kadar karıştırıp sarhos olmuyorsan bir doktora git kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...