İstekliyim Ama Nasıl Yapacağımı Bilmiyorum

Şöyle kendi çizgifilmimi yapayım diyorum ama tom & jerry gibi değil şimdiki küçük kızlar seyreder ya animasyon filan...öyle indirilen programlar varmış onlardan yapmak için ama ben vakit geçirmek için bir site arıyorum programda olur bilen varsa link göndersin lütfen...

Güncellemeler:
Arkadaşlar bahsettiğim programlar blender maya gibi programlar link

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen bir yolunu bulursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Başlık çok ateşli :))

0|2
    0|0
  • basit olarak movie maker dan bir düzenleme yapılabilir öncelikle. cinema 4 de adlı bir program var animasyon düzenlemelerini buradan yapabilirsiniz.Artoonix adlı program var kullanımı biraz zor olsa da iyi sonuçlar verebilir

0|0
    0|0
  • onlari yapamazsin ben grafik tasarimciyim video, resim islerinden anlarim dedigini ben yapiyorum fakat cizgi filmler gibi profesyonel olmuyor. ornegin sirinler cizgi filminin yapim ekibi toplam 50 veya 60 kisi. tek basina yaparsin ama cok kotu olur. seslendirme, dublaj, mimikler. ustelik cok zamanini alir. bu sadece bir heves. eger ise bir yerden baslamak istiyorsan grafik tasarimla baslayabilirsn.

0|0
    0|0
  • ya illa konusturacaksin beni 3d modellemeyi yaptiktan sonra. bir map(harita) olusturacaksin hadi onun modelinide yaptin kodlama dili biliyomusun hayir. java, c++ tarzi kodlama dilleri bilmelisin. modeli cizersin fakat elinde kalir.

0|0
    0|0
  • Başlık ters köşe.

0|1
    1|0
  • Önce başlığı değiştirsen daha sağlıklı olucak :)

0|0
    1|0
  • Merhaba Yapmacık Kız

O zaman sen de kendini başrolde oynat

Sansar Kız Zekiye ve Aşkı Tilki Necmi

Nasıl ?

Tam bir Türk Usulü olur

Tilkiyle sansarı çıtırdattır

0|0
    0|1
  • Adobe Flash programıyla yapabilirsin tabii çizim tabletin olursa çok daha sağlıklı sonuç alırsın. Programı öğrenmek biraz zamanını alabilir

0|0
    0|0
  • allahım yarabbim yaaaa

0|0
    0|0
  • boş işlerle uğraşıyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...