Işsizlikten kafayı yicem nereden iş bulabilirim?

tam birini kabul ediyorum diğer mülakattan arıyorlar olumsuz dönüyorum bu defa daha önce olumlu olan yer vazgeçiyor aylardır işsizim kafayı yicem ben napıcam paramda kalmadı çıldırmak üzereyim

Güncellemeler:
bunalıma giriyorum günümün boş geçmesinden paramın olmamasından ben öliyimmi napiyim ben offff
paramın olmaması canımı sıkıyor hayatı yaşayamıyorum resmen ne birşey alacak ne de birşeyler yapabilcek param var sürekli sinirliyim bir anda ağlama krizlerine giriyorum

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• para konusunda ben yardımcı olurum istanbuldaysan eğer

0|0
    0|0
    • istanbulda herkes yardımcı oluyor zaten gizli sağol

• istermisin

• hayır*bi git ya

Erkekler Ne Diyor 10

• İş kura yazıl..

Al bir posta gazetesi, bak hallice yapabıleceklerıne..

Kahvede ıyı moral olur yanında..

0|0
    0|0
    • biton evrak istiyorlar sonunda çalışacağın yeri de kendi seçiyor işkur bu kadar bağımlı olarak daha çok yıpranırım

• Sonuçta artık günümüzde işe bıle gırsen ciğer filmine kadar istiyor..

bi ıkı gününü ayıracaksın elden bişi gelmez..

• meslek nedir? sen onu söyle.. Eş dost ile olur bu işler genellikle..

0|0
    0|0
    • mesleğim yok şuanda üniversitede okuyordum ama paraya ihtiyacım var çalışmam lazım bıraktım okulu

• en alt basamakta çalıştım zaten ama yemeksiz 12 saat çalışamam.800 tlye nefes almadan ya da patronumun yavşadığı yerde çalışamam.o zaman satarım vücudumu, daha etik olur.

• Nasıl biliyorsan öyle yap..

• arkadasim git bu kadar bunladi isen garsonluk vb seyler yap inan para kazanmak ve sigortali olmak sana cok sey katacaktir istersen atom muhendisligi okuyor ol dedigimi yap

0|0
    0|0
    • garsonluk yaptım zaten.

• cw verdim bugün kızılayda heryere kimse eleman aramıyor

• aslinda subat Mart ayi eleman alim ayidir

bir de avm dekilere vermeyi dene ordaki giyim magazalarina

• ben buldum ama büyük bir ihtimal seneye olacak bakalım :)

0|0
    0|0
  • sakin ol illaki iş cıkıcakdır meslegını memleketını soylede bırı yardımcı olsun barı buradan falanda varsa

0|0
    0|0
    • mesleğim yok ve heryer hem tecrübeli hemde genç olsun istiyor anamın karnında öğrenememki ya verdikleride üç kuruş para o kadar eziyete

• ozaman baktıgın ıs ne memleket ne onu yaz belkı cevresınde arayan vardır

• ankaradaymıssın ne ıs yapabılırsın du bakalım bızım ordakı ablaya bır soylıyım

• nere çağırırsa para sorununa çözüm olması için bir süre çalış derim daha sonra paran olunca tekrar düşünebilirsin ne yapacağını

0|0
    0|0
    • bir yere girdim 3 gün yemeksiz 12 saat çalıştırdılar dayanamadım 4. günü çıktım.doğru düzgün bir yer denk gelmiyor daha önceki işimde de patronum asılmıştı ne devleti ne özeli lanet olsun böyle ülkeye

• kolay pes etmek bilgisayar kullanmayı falan biliyorsan bir yerlerde ön muhasebe gibi ofis işleri gibi şeyler yapabilirsin sigorta acentelerinde falan iş arayabilirsin ne bileyim nasıl bir iş istiyorsan

• meslek ne ? nereye basvuruon

0|0
    0|0
  • sıkma canını ya

0|0
    0|0
  • bursa ise sorun yok yardımcı olabılırım

0|0
    0|0
  • Dışarıda bir sürü iş var. hemen hayalindeki işin peşinden koşarsan olmaz..

0|0
    0|0
    • ben tez canlıyım hemen olsun istiyorum saatler bile ölüm gibi geliyor

• olmuyor işte öyle .. hemen pat diye.. umutsuzlğa kapılmanı istemem ama olmuyor .. zor

Kızlar Ne Diyor 5

• önce bir işe başla . daha iyisi sana garanti verirse istifa et

0|0
    0|0
  • Ne iş yapıyorsun , ne tür işler , mesleğin ne ?

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım :/

0|0
    0|0
  • Bundan sonraki ilk işe gir :D Vardır bir hayır artık.

0|0
    0|0
  • Ben sana iş bulurum istersen

0|0
    0|0
    • Yardım ederim ben sana istersen

• onu yapmanın binlerce çeşidi var içime hiçbir şekilde birşey almak istemiyorum.

• E napıcaksın o zaman sadece öpüşmek mi

Yükleniyor...