Bakar mısınız bir ? Erkekler..

Her önüne gelene yavşar mı ? Sorumu farklı boyutlara cekmeyin sadece cevaplayın :D

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Her önüne gelene yavşayan da var, seçici olan da.

Tabisi kimi erkekler vardır ki 10 kişiye serbest atış uygular, zaten en az biri tutar. Bu da ayrı ironidir.

cut.

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabı: Hayır

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar kimseye yavşamadım. Hiçbir kıza yavşamadım egosunu tatmin etmedim etmem. Çok isteyen kız varsa gelir kendisi konuşur. Bu güne kadar olduğu gibi..

0|1
    0|0
  • Sorunu farklı yöne çekmeden cevaplıyorum, her önüne gelen yavşamaz, her önüne gelen güzel kıza yavşar.

0|0
    0|0
  • kriterlerime göre yavşarım.

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir şimdi parmaklarını eline bak bakalımm biri birine benziyormu :) şimdi bide kız kaşınıyorsa çoğu erkek yavşar :)

0|0
    0|0
  • kalitesiz olan yavşar kaliteli olan yavşamaz

0|0
    0|0
  • Yavşayan erkek yavşak erkektir. Yavşamak tabiri yanlış da kullanılabiliyor. Eğer hoşlandıysam ona bunu belli ederim. Ama bu yavşama değildir.

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle bir erkek için özel biri yoktur kim düşerse özel olduğunu sanar erkek her ağaçtan bir meyve koparmayı sever

0|0
    0|0
  • önce saygılı bir şekilde sormayı ögren sen. sadece cevaplayın ne demek mecbur muyum ben senin sorunu cevaplamaya? sen daha ergenligi atlatamamışsın belli

0|0
    0|0
    • Sen ne diyorsun be ben sorunun boyutunu değiştirme dedim anlamadıysan senin sorunun üstelik sana sormadım özellikle isteyenler cevaplıyor

• ''Her önüne gelene yavşar mı ? Sorumu farklı boyutlara cekmeyin sadece cevaplayın '' bunu bana açıklayabilirmisin. birinci cümledeki kibarlıgına değinmiyorum bile. baska yere cekmeden cevaplayacakmışız... isterseniz birde sizin istedigini cevapları verelim.

• Uzatma ya benim kabalığım seni neden rahatsız ediyor ki ? İstemiyorsan cevaplamasaydın

• ağır abazaysa napsın?

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişiklik arz eder bu durum

0|0
    0|0
  • erkekler hoşlandığı kızlara yavşar :D şu ana kadar çıkmadı öyle biri yavşayaadım yani :D

0|0
    0|0
    • O yavşamak olmuyor :) sen önce bir neyin ne olduğunu öğren :D

• hoşlanmadığımız kıza yavşamayız ki biz yani ben yoksa zaten her kıza yavşayan erkeğe de yavşak denmez zaten ileri mertebede başka bişeydir o :D

• Bence hayir yavsamaz, delikanli adam sözünün arkasinda durur. Laga kuga yapmaz, ne diyecekse güzellikle ama harbi harbi der-sorar. Kendi fikrim budur.

0|0
    0|0
  • apartmanın bütün zillerine basan pazarlamacı misali sansı artırmak için her zili çalmak lazım belki biri açar

0|0
    0|0
  • Her önüne gelen demeyelim de.Bazı zor zamanlar olabiliyor :D

0|0
    0|0
    • Sevgilinden yeni ayrılmışsındır.Boşluktasındır.İşte o an da denk geldiginde "Hadi bir deneyek la nolcak" gibisinden bir cümleyle başlayan yavşamalar olabiliyor.Sonra "bunla mı çıktım ben" cümlesiyle bitiyor.

• Maymun iştahli biriyse yavşar...;)

0|0
    0|0
  • erkeğin mayasına bağlı yavsar bazılarıı..

0|0
    0|0
  • bu zamanda malesef yavşarlar...çünkü değerlerimiz yok oldu.insan gözü ile göremiyorlar bayanları.

0|0
    0|0
  • İki tür erkek vardır. Yavşak olanlar,adam olanlar. Adam olan sever,yavşak olan yavsar zaten :)

0|0
    0|0
  • Yavşayandan erkek olmaz.

0|0
    0|0
  • Bu yokluk derecesine göre değişir bence :D

0|0
    0|0
  • erkek acsa yani abaza ise her onunden gecene yavsar

0|0
    0|0
  • yavşaklara evet :)

0|0
    0|0
  • O Kadar düsürmem kendimi erkeklik onurumuz var bizimde paspas etmem..

0|0
    0|0
  • ben yavşamam

0|0
    0|0
  • Olay kalitedir erkeginde kadininda kaliteli olmasi onemli

0|0
    0|0
  • Sıradan yavşıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her yaşta, evlensen bile, çocuğun bile olsa talibin olmuyor mu? eh, talip olan bu erkekler kimler?

sosyal statüleri konumları vs? her kadın ilgi gördüğüne göre her erkek ilgi gösteriyor

0|0
    0|0
  • herkese olduğunu sanmıyorum bir kız ağırbaşlı olduktan sonra hiç bir erkeğin yavsayacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler diip genelleme yapmak çok yanlış ama :)

0|0
    0|0
  • her güzele yavşarlar :) sevgilisi falan umurlarında olmaz :)

0|0
    0|0
  • karakterine göre değişir tabi cevaplayan erkeklerde örnekleri gördün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...