Michael Schumacher hayatını kaybetti, ne düşünüyorsunuz?

michael schumacher girdiği komada hayatını kaybetmiş ne düşünüyorsunuz?

ben üzülmedim trafik canavarının tekiydi bence

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sevmıyorsun dıye dileğini kesın biçimmiş gibi yansıtmak da neyın kafası..

İnsan hayatı bu kadar kolay mı harcanıyor ?..

Ayrıca saygılı ve son derece yardım sever ve milyonlar kazanıp bir o kadar da kimsenın bılmediği faaliyetlerde maddi manevi anlamda yardımda bulunan insanlara biraz saygı dur..

Ha, ayrıca trafik kurallarına son derece özen gösteren bir adam, kaldı ki öylelerini f1 testlerınden geçirmezler.. kolay değil F1 pilotu olmak..

Yarım aklınla gelmiş konusuyorsun bik bik.. bari içi dolu olsada gam yemesek..

Plastik seni..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Komadaydı bir kaç saat evvel ne ara öldü

0|0
    0|0
  • Sana göre o zaman Roberto Carlos' da tam bir sapık. Duran toplara çok iyi vururdu kendisi

1|1
    0|0
  • Kupaları normal trafikte mi almış, ki trafik canavarı olsun.

-1

0|0
    0|0
  • Sen haberleri seyretmiyosun galiba ya da ergensin .adam 7 yil ust uste f1 sampiyonu oldu be ufak atta civcivler yesin

0|0
    0|0
  • henüz komada umarım kurtulur . Allah aşkına sizin gibiler buraya üye olmayın artık . beyninizi kullanamıyorsunuz onu anladık insanlığınızıda kullanamaz olmuşsunuz.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir arayım dedim.

BEnim kaynağıma göre ölmedi

link

Şimdi güncelleme yap ve kaynak göster.

0|0
    0|0
  • Micheal Schumaher ile formulaya aşık oldum.

Onunla birlikte bu aşkı da mezara gömerim.

7 üst üste şampiyon olmuş şampiyonlar şampiyonuna... :(

0|0
    0|0
  • efsane bir f1 pilotuna trafik canavarı demek nasıl bir mantık mk

0|1
    0|0
  • kaynak! ...

0|0
    0|0
  • Dikkat çeksin diye o başlığı atmışsın, kurnaz :) Ha öldü ha ölecek zaten, geçmiş olsun diyelim.

Fernando Alonso ilk şampiyonluğunu aldıktan sonra Formula 1 izlemeyi bıraktım zaten, Schumi kadar kimse seyir zevki vermiyor bana.

0|0
    0|0
  • ne cahil insansınız la trafikte nerde gördün adamın yarıştığını ?

0|0
    0|0
  • La ne ölmesi hmde adami nrde trafikte gordun adamin gece hayati bile yok karisi var komadan cikti ama eski haline donmesi zorr ah ahh adamin hastasiyim yaaaa

0|0
    0|0
  • Yaş 15 falan sanırım trafik canavarı ne alaka hemen atladım yorum yazdım ama.

0|0
    0|0
  • Offf üzüldüm ya : (((( Komadaydı zaten.F1 pilotlarının kralıydı: (

0|0
    0|0
  • benim hocam hakkında öyle konuşma :)

0|0
    0|0
  • atın ölümü arpadan olsun ölümlü dünya kimsenin sonu belli degil

0|0
    0|0
  • efsaneydi.

0|0
    0|0
  • senin ralliden veya F1'den anlamayan birinden böyle bir yorum gelmesi kadar doğal bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yeni öğrendim f1 de bu adamı desteklerdim.Allah rahbet eylesin

0|0
    0|0
  • asılsız haber arkadaslar ınanmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aaa üzüldüm ben yaa

0|1
    0|0
  • Trafik canavarı niye ki? Yolda hız yapmıyordu ki yarışda yapıyordu , alakasız tespitin bence . Ben çok üzüldüm her şeyden önce bir insandı nihayetinde , böyle ölüm çok kötü oldu. Eğer öldüyse tabi ki , siz nerden öğrendiniz haberi? Çünki ben az önce komada olduğunu okumuştum.

0|0
    0|0
  • trafik canavarı mı ?

hiç bir profesyonel yarışçı trafiğe çıkıp da hız yapmaz..

salak salak konuşuyorsunuz

0|1
    0|0
  • SCHUMİ'NİN DOKTORLARINDAN AÇIKLAMA:"Dün gece bir operasyon gerçekleştirdik. Diyebilirim ki şu anda durumu stabil, kötüye gitmiyor. Ailesinin izniyle yaptığımız 2. operasyon ile kanamayı azalttık. Durumu düne göre daha fazla kontrol altında. Bu öğleden sonra kendisinin durumunda bir iyileşme gördük. Beynindeki baskı biraz olsun azaldı" Azicik arastir da soru sor ksye cahil insan.

0|0
    0|0
  • Öldü ölmedi asla var yok bilemem ama sorun çok saygısızca.Bi hayvan ölünce bile insan üzülüyor insan canı bu kadar kıymetsiz olmamalı.

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmüyo yapcak bir şey yok:/

0|0
    0|0
  • adamı zorla öldüreceksiniz yani!

0|0
    0|0
  • "trafik canavarının teki"? şaka mısın?

0|0
    0|0
  • Yogun bakimda diyorlardi nerden duydun kesin mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...