Sosyal misiniz asosyal mi?

İnternet varolduğundan buyana asosyalliğimiz farkında olmadan artabiliyor.. Ama dışarıda ne kadar sosyalsiniz? Asıl soru; Sosyal misiniz asosyal mi?

0|0
16|68

En İyi Erkek Görüşü

• ikisindende biraz var sosyal %40 asosyal %60 diyelim haftanın 7 gününü ele alırsak cumartesi kursa gidiyorum (kpss) pazar genelde ailemle evdeyim ya da bazen arabaya atlar şöyle bir dolaşmaya çıkarız pazartesi salı çarşamba perşembe ve cuma günleri günlük 2-3 saat kadar spor salonundayım ordada arada bir iki kişiyle ufak sohbetlerimzi oluyor gerçi daha 20 gün oldu spora başlayalı haftaiçi günlerinde spor dışında biraz ders biraz uyku belki 1 saat kadar ve kalanıda Pc başında geçiyor gezip tozmayıda pek sevmiyorum ya ee sevgili yok zaten nereyi gezcen abi insanın canı ne sinemaya gitmeyi ne sahilde oturup martı deniz gemileri izlemeyi nede

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• İkisinin karışımıyla melezlenmişim. Asosyallik daha baskın yalnız.

Bulunduğum konumda pek arkadaş çevrem yok, sosyal faaliyetlere de pek katılmıyorum. Tabisi doğal olarak internet alemi daha fazla yer ediniyor hayatımda. Rutinliğin getirisi tabisi.

cut.

1|0
    0|0
  • Asosyalim, en azından şu aralar.

cut.

1|0
    0|0
  • Teknoloji gün geçtikçe ilerliyor. Asosyalliği bilgisayar kullanmayla ilişkilendirmek bence yanlış. Fakat şöyle bir durum da var. Bilgisayarı tek amaç için kullanıyorsanız asosyalleşirsiniz. Fakat nasıl bir insan kitap okuyarak birşeyler öğrenip insanlığa faydası oluyorsa, bilgisayarda da büyük bir bilgi hazinesi var. Sadece kız tavlamak için kullanmayalım :) (Benim gibi olmayın siz :) )

Bilgisayarı doğru amacıyla kullanan kişiler bence sosyal kişilerdir. Nedenine gelince kimsenin görmediği yeri görür, kimsenin sahip olamadığı bilgilere sahip olursunuz, ayrıca aklınıza gelen herşeyi araştırabilir bilgi edinebilir öğrenebilirsiniz.

Ben bir zamanlar internette yoğun takılıyor site yönetiyordum. Videolar ve resimler çekiyor paylaşıyor haber yazıyordum. İşim hep bilgisayarla ilgiliydi. O dönemler kendimi çok sosyal hissediyordum. Ama şuan bıraktım sadece facebook ve kizlarsoruyora takılıyorum asosyalleştim sanırım.

1|0
    0|0
  • İroni gibi görünecek ama üniversite için istanbula gelmeden önce küçük bir ilçede eve girmezdim nerdeyse ama istanbula geldim sadece cuma-cumartesi akşamları canlı müzik ki o da her zaman olmuyor ve okul çıkışları kağıt oynamak onun dışında hep ev özellikle son günlerde hep netteyim

1|0
    0|0
  • Sosyalım ama kendı karakterime gore ortamları nadir yakalıyorum.

Bu yuzden dıger aktivitelere de az katılıyorum.

1|0
    0|1
  • sanırım asırı sosyalız ve bundan utanıyorum eskıden hersey daha saftı bır mektup gelırdı eskıden acarken kalbın yerınden cıkacak gıbı olurdu defaarca yılbası kartını okurduk,sımdı toplu mesajlara bakmıyoruz bıle,nereye gıdıyoz bılmıyorum ama ben o eskı gunlerı ozedım yasım 31 yaslı gıbı konustum ama yapcak bısey yok durumumuz bu

1|0
    0|0
  • Dışarıda da millet asosyal.Afedersiniz ama adamlar utanmasa sıçarken facebooka foto yollayacaklar.O duruma geldik artık.

1|2
    0|1
  • Bsosyalim.

2|1
    1|0
  • Bakkala falan gidiyorum.Dış dünyayla bağlantımı koparmadım !

1|2
    0|0
  • Çok eskiden asosyalliğin ne demek olduğunu anladim şu an kesinlikle çok sosyal biriyim bu yüzden ilk defa girdiğim ortamlarda , şehirlerde hiçbir zaman en ufak bir sorun sıkıntı yaşamıyorum. Fakat sosyal takılanların çoğu gösteriş meraklisidir onlardan da nefret ettiğim doğrudur

1|1
    0|1
  • Daha çok sosyalim

1|0
    0|0
  • Baya bir sosyal olduğum söylenir. Hatta bazı arkadaş guruplarım bensiz toplanmazlar bile :-)

1|0
    0|0
  • Acayip sosyalim. Daha önce yüzünü bile görmediğim insanla boktan sebep bulup hemen iletişim kuruyorum. Tanıdık çevrem geniş. Bu ne kadar iyi bilmiyorum ama insanlarla konuşmak güven veriyor. Küçükken tam tersi utangaç, kimseyle konuşmayan biriydim. Demek içimde varmış sonradan ortaya çıktı.

1|0
    0|0
  • Nasıl nasıl olunabilir ki.. Hafta için okul hafta sonu iş pazar günüde yoruldum nereye gidicem bilgisayarda film izliyom işte benim sosyal hayatım ..

1|0
    0|0
  • Biraksalar eve girmem o derece sosyalim,hele gencken dibine dibine vurdum:)

Simdi ihtiyarladik tabi ama sosyal dogdum sosyal olucem.

Calismasam pc yi elime almam Allahtan isimin buyuk bolumu ofis disinda yoksa yapamazdim.

2|0
    0|0
  • İnternetteki sosyal platformlar insanı tersine sosyopat yapabiliyor. Kararında kullanmak lazım. Telefon çılgınlığı var artık, yolda yürürken önlerine bile bakmıyor insanlar ellerindeki telefonla uğraşmaktan. Özellikle yeni genç nüfus, oturup iki kelime sohbet edilemiyor; zira telefondan kalkmıyor başı.

1|0
    0|0
  • dışarda sosyalim eve girince pc başından kalkmam ama

1|0
    0|0
  • Sosyal' im...

1|0
    0|0
  • Ben sosyalim ama arkadaşlarım yüzünden asosyal oldum.Gel diom gelmiyor bende tek başıma takılıom napim :(

1|0
    0|1
  • Soyalim ya.Tiyatro,sinema,konser kaçırmam.Ayrıca hemen her gün okul var.1-2 ders için okula gidip dönmekte olmuyor.Mecbur takılıyorsun arkadaşlarla falan.Sosyalim ben :D

1|0
    0|0
  • ben dün sevgilimle telefonda konuşurken işte ben asosyalim falan dedim başka şehirlerdeyiz o da sen asosyal degilsin arkadaşlarınla yemege gidiyorsn falan dedi gidiyorsamda ayda yılda bir

1|0
    0|0
  • bu soru kime göre? Çok sosyal olan biri için bir başkası asosyal olabilir. ama asosyal olan yaşadıklarıyla yaşamadıklarıyla mutluysa çokta tın diyebilir ;)

2|0
    0|0
  • dışarıda ilgimi çeken bir şey yok

1|1
    0|0
  • B Sosyalim :/

1|0
    0|0
  • bazen sosyal

bazan asosyal

1|0
    0|0
  • asosyal profesörüyüm maelsef sosyal hayatım yok şimdi meslek yüksek okuluna gidiyom iyicene asosyal oldum

1|1
    0|0
  • Asosyal değilim ama bazen besosyal veya cesosyal olabiliyorum.

Şaka bir yana, işten zaman kalmıyor sosyalleşmeye.

:(

1|0
    0|0
  • daha ben de anlamadım :/

1|0
    0|0
  • asosyalim. çünkü artık herşey çıkar ilişkisi. herkesle samimi olacağıma 1 tane adam gibi dostum olsun bana yeter.

1|0
    0|0
  • a sosyal cıgır aşdım kedilerle miyavlışıyoruz

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 16

• İnternet olmadan asla..

1|0
    0|0
  • Vefa yoksunuyum...

1|0
    0|0
  • annemin yüzünden arkadaşım çok az yani asosyalim.. mahalledeki teyzelerle toplanıp gün yapıp örgü örüyoruz..

1|0
    0|0
  • ortadayım :)

1|0
    0|0
  • yerine göre.

1|0
    0|0
  • İkisi arası bir şey. Gezerim, tozarım, aktivitelere katılırım ama son birkaç gündür kimseyle anlaşamadığımı anlayınca insanlardan uzak durmaya başladım. Yani eve kapandım bu aralar.

1|0
    0|0
  • ortaya karışık bir şeyim bende çözemedim o inceyi henüz

2|0
    0|0
  • Çok asosyalimdir

1|0
    0|0
  • Bu sitede sıklıkla takılmaya başladığıma göre asosyalim sanırım.:(

1|0
    0|0
  • çok asosyalim.

dışarıda ilgimi çeken hiçbir şey yok :Dassd

1|0
    0|1
  • asosyalleştim

1|0
    0|0
  • sosyeteyim ben

1|0
    0|0
  • 3 sene öncesine kadar asosyaldim.. 3 senedirde sosyalim.. :)

1|0
    0|0
  • sosyal olmak iyidir :)

1|0
    0|0
  • Tam ikisinin ortasındayım biraz salarsam asosyal olucam

1|0
    0|0
  • ağır asosyalim.

1|0
    0|0
    • A a a a sosyalim ben asasoski sosyalim ben A+A kritik ileri düzeyde asosyalliğin ileri boyutu olan A+A sosyalim ben.))

Yükleniyor...