Itiraf edemediğimiz mi itiraf ettiğimiz mi aşktır?

bi kişiden hoşlanıyorsunuz bunu rahatça çoğu insana söylüyorsunuz a ama birde arkadaşınız var onunlayken herşey çok güzel mutlusunuz ve arkadaşınızı yanında hoşlandıgınz çocuk aklınıza daha gelmiyor. hep 2sinide aynı anda düşünüyorsunuz.arkadaşım dediğiniz kişiyi tanıtıken herşet zıt. çok yakın ama uzak mesela , yanındayken hiç birşey düşünmüyorsun ama ona karşı her davranışını düşünüyorsun. günlüğüne hoşlandıgın çocuktan çok arkadaşını yazıyorsun. kıskanıyorsun arkdadaşını onda özel olmayı istiyorsun.arkadaşına hissettiklerini bilmiyorsun sürekli soru işaretleriyle dolu. kafan sizce hangisi aşktır?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hilal senmisin?...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadasina hissettiklerin kesinlikle

ayni durumu ben de yasadim biliyorum

0|0
    0|0
    • yani sonuç ne ne oluyor bu sonu ne olacak

• Ya simdi sen onla yakin ARKADAS mi olmak istiyorsun yoksa SEVGILI mi?

Bunun ayrimini bilmek gercekten zor ama kiz arkadasindan onu kiskaniyorsan ilgisinin sadece sana yonelik olmasi hosuna gidiyorsa o zaman arkadasliktan bir tik fazlasini istiyorsundur ;)

• ama bu bir tık fazlası sevgilim olmasını istemem mi bilmiyorum :7 işte o benim için soru işareti hiçbir davranışını anlamdıramadıgım gibi kendimide anlayamıyor :D ayrıca hoşlandıgım kimse olmadıgını söyledim ama hoşlandıgım çocuk sanırım ona birşeyler söylemiş benim hakkımda çünkü hoşlandıgım çocugu gördüğümde böyle bir kaş göz yapmalar hafiften dalga geçmeler falan yapıyo :) ayrıca hoşlandıgım dediğim çocukta yakın zamanda bana açılaacak arkadaşları falan belli etmeye başladı baya işte o zmn

Yükleniyor...