Bırakın manita konularını da gelin burada laflayalım millet

yav millet yeni yıla girecez herkes yaralı stayla valla gına geldi bana bırakın kız meselesini sevgili meselesini de gelin şurada az çayımızla sigaramıza laf karıştıralım

herhangi bir konu hakkında soru sorabilirsiniz bu erkekler olabilir jeoloji olabilir yer altında olan biten merak ettiğiniz şeyler hakkında sorularınızı cevaplayabilirim (deprem maden petrol kaya vs vs..)

ben de size bir soru sorayım o zaman yılbaşında kimler evinde olacak kimler party olaylarına girmeyecek ? :D

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Jeoloji ne alaka ya:D evde ptt takilcam

0|1
    0|0
    • jeoloji mühendisliğindeyim yer altıyla ilgili merak ettikleriniz varsa sorun diye dediydim

aynen ben de ptt stayla :D

• karadenizde ıstıranca-1 kuyusundan çıkarttılar zaten ama büyük araştırmalar lazım mesela 3 araştırma kuyusu açtılar denizde petrol bulamadılar bence var karadenizde petrol ama sağlam çalışmak lazım bizim kendi platformumuz yok bir kere..

türkiyede petrol biraz zor çünkü akti tektonizma altındayız rezervuar kayalardan petrol akıp gidiyor ve çok derinde orta doğuda bir kaç yuz metreden çıkan betrol biz de 1000 1500 metrede çıkartılıyor masrafı çok fazla..

• Peki sagol:)

Kızlar Ne Diyor 4

• hep merak etmişimdir seneler seneler önce yer altında insanların yaşadığına dair bir haber çıkmıştı o yer altında insanlar kimdi ne diyorlardı hangi dilde konuşuyorlardı ve kaç kişilerdi?

0|0
    0|0
    • hristiyanlığın ilk zamanlarında nevşehir derinkuyu taraflarında tüfleri oyarak yer altında yaşayan insanlar vardı romalılardan kaçıyorlardı yani hz isanın yolundan giden halktı kaç kişi oldukları hakkında bir bilgim yok ama nevşehir derinkuyuya gidersen yer altı şehirlerini görebilirsin hangi dil ? bence aramice olabilir tabi bilemiyorum sadece tahmin benimkisi

• valla ben niğdeliyim kemerhisarda roma havuzu falan var belki bilirsin mısırlılar gelmiş ta o zaman niğdeye ve benim kemerhisarlı kuzenim esmer mi esmer bir kız yok oldularsa bile genetik özelliklerini aktarmışlardır bence :D mısırlı bir kuzenim var aslına bakarsan :D

• hm ok. sdksdf :D

• aynen lan yeter ulan herkes asık herkes mutsuz bı de kendıme bakıyorum yenı yıl ne sevgılı getırıyo ne baska bısey tek getırdıgı yenı sınavlar allaaam aglıcam ya :((

0|0
    0|0
    • aynen hacı gelen gelsin de zaten mutlu oluruz onda sıkıntı yok :D yeni yıl bana finaller getirecek getiriyo zaten.. bu sene alese girecem daha 2. sınıfım be reis :)

• yazık be zor senın ısınde :D

• bana acıma!

• yılbaşı kutlamalarına hiç katılmadm bu senede katılmıycam ..

0|0
    0|0
  • Ben evde her zamanki gibi oturcam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla ben kursun stokladım evin balkonundan saydıracam 12 olunca :)

0|1
    0|0
    • bireysel silahlanmaya karşıyız hacı biz :D

• öyle magandalıga bende karsıyım zaten giderim pasa pasa cıkarım avıma giderim dedigin gibi poligona takılırım

• aynen hacı

• Zemin mekaniğinden anlar mısın ?

0|0
    0|0
    • daha 2. sınıfım zemin mekaniği dersini de almicam hacı bizim okulda ana bilim dalı seçme olayı var ben petrol jeologu olucam yani uygulamalı jeoloji bana çok uzak :)

• Peki hayırlısı olsun bakalım :))

• teşekkürler

Yükleniyor...