Bayanlar. 35 yaşındasınız ve evlisiniz.

O veya bu şekilde kesinlikle kocanızı aldatacaksınız ve kararlısınız?

Kiminle aldatırdınız?

Aldattıktan sonra kocanıza aldattığını söyler miydiniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• İntikam içinse en yakın arkadaşıyla aldatıp söylerdim.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• İskandinav ulkesimi burasi. kör bicakla keserler

1|1
    0|0
    • Ne alaka İskandinav ülkesi. Ayrıca İsveç te 5 ay yaşadım. Ülkemizde kocasını aldatan 1000 lerce kadın olduğunu bilmiyor musun?

• Yok bilmiyorum. 1000 kadindan söyleyip hayatta kalan olur mu onu da bilmiyorum. Cok cahilmisim. Kocası deyyusa olabilir.

Hah bildigim birsey çıktı.

• Başka dünyalardasın sen..

• Ya sonra söyleyim mi sana kacınıLmaz son seni bekLemektedir ne kadar erteLersen erteLe ne kadar kacarsan kac yüzLesmekten gidecegin son nokta orasıdır şimdi bunLarı düşünme yasamak istedigin her seyi kendi tercihinLe yasadın korkmadan sonucunu önceden nereye varacagını gördügün haLde biLe yasamak istedin hiç gözünü biLe kırpmadan biLe biLe atase atıyordun kendini tek bir an oLsa biLe hayatında herseyi degiştirecek gücün oLmaya biLir yanLız en büyük gücün hayatta beLki bir cokseyi degiştiremezsin ama ama ama kendini degiştirebiLirsin..Bu iş zevkten ötedir.

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğini anlamadım vallahi...Halbuki sorum son derece net ve açık.

• baki öylede de sen karını aldatmasan karın seni diğeri ötekini öteki berikisini aldatır mı? önce insan kendine güzel örnek olup sonra cevresine yansıtacak..

• Haklısın. Ama zaman geri gelmiyor ne yazık ki..

• Bak arkadasm herşeyi unut ama ahiretini yakma derim ben. Allahın yasak ettiği şeylerden uzaklaş karamsarlık içersinde çaresiz isen namaz kılmalisin

0|1
    0|0
  • bu soru değilki sacmalamak

0|0
    0|0
  • cuckold fantezinmi var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...