Sevdiğim çocuğun duygularından emin olamıyorum...

Okulumda bir çocuk var benden üst sınıf ben bundan bayadır hoşlanıyorum, bir sekilde tanıstık ve konusmaya basladık. Ama ne yaptığını bir türlü anlayamıyorum bir gün yanına cağırıyor gözlerime bakıyor hicbir sey söylemiyor bir gün hicbir sey olmamıs gibi davranıyor. Mesajlasıyoruz cıktığın var mı diye soruyor bir gün cevap vermiyor sen yat ben baskalarıyla konusayım diyorum bence yat uyu en iyisi diyor ama hic mesaj atmıyor yani ne yapacağımı bir türlü bilemiyorum ve bu cocuk sigara iciyor nerdeyse tek konusacak konumuz bu lütfen yardım edin:(

Güncellemeler:
Kızlar da bir sey söyleseydi keske...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• cesaretsiz arada tam cesaret geliyor yapıcam diyor olmuyor şimdi kadın gururu falan diceksiniz onla olmak istiyorsan üzülürsemde üzüleyim dersen mesaj at sor beni seviyormusun de veya bana niye böylesin bir gün başka bir gün başka yani bunları konuşun çoğu insan karşımdaki kötü bişey der diye korkuyor ama insansınız medeniyetiniz olmalı konuşmalısnz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• muhtemelen senden etkilenmiştir ama sigara konusunu tam anlamadım,eğer içmesine kızıyosan ve sigara konusunda başının etini yiyosan ay içme vay beni seviyosan bırak diye soğumuş olabilir.

0|0
    0|0
    • hayır aksine arada bende içiyorum yani paketim olunca geliyor benden alıyor ama her tenefüs gelmeye basladı yani arada cok yakın oluyoruz arada cok uzak ortası yok

• bilmiyorum ozmn bir dengesizlik var o işte.. sende onun yaptıgı gibi yap bir dene bir kaç gün yazma bişey gelirse biraz tavırlı takıl onun tepkisinden anlarsın zaten bakalım peşinden koşacakmı ;)

• Bence uzak durmalisnz cunku üzülürsnz. Lâkin bunun duygu ile alakası Yok arkadaşım. Arkadasin sadece ne istediğini bilmeyen bir genç ama sevse açılır adam gibi konusurdu ksr bakma ağır konusmakda istemiyorum sadece üzülme

0|0
    0|0
  • oda senden emin değil.. ne ayak olduğunu anlamaya çözmeye çalışıyor..

0|0
    0|0
  • klasik taktiği uyguluyor sıcak soğuk meslesi anlaşılan başarılıda olmuş.

0|0
    0|0
  • Öylesine konuşuyor seninle

0|0
    0|0
  • sevmiyor takılıyor bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu dengesiz erkeklerden gına geldi. Hoşlanmakla yetin aşık maşık olma, o sana nasıl davranıyosa sen de ona öyle davran.

0|0
    0|0
Yükleniyor...