Birini mutlu etmek için kullandığınız kelimeler neler

Biri üzgün ve siz onu mutlu etmek istiyosunuz ama yanına gitme şansınız yok uzaktasınız nasıl mutlu edersiniz hangi kelimeleri kullanırsınız

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• cok zor. Bana bazen kelimeler cok bos geliyor. Derdim ki yaninda olamadigim icin üzgünüm ama yaninda olup sarilmak isterdim SIkica

0|1
    0|0
    • Kelimeler bazen boş olabilir haklısın ama o yönden bakmak kimseye bişey kazandırmaz bence ve bazen bir kelime hayatını değiştirebilir insanın yazarlar ve şairler bu yüzden her zaman yazarlar çünkü bazen dokunmadan mutlu edebilmektir önemli olan karşıdakini

• Ama Herşeyi kabul etmene sebepte kelimeler oluyor genellikle

• bilmem ben yasacam ki anlicam. Bu yil ilk Ölümü yasadim ve zaman ya da ölenle ölünmüyor dendi belirtim bana böle konusmayin diye. Havadan sudan konusun nasilim sormayin dedim. Amaşu anzaman alismayi anladim yinede konuya göre hasaz olunmali

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• aslında gülebileceği bişeyler anlatmak iyi gelir.tabi karşı taraf tamamen kendini dış uyaranlara kapamadıysa

0|1
    0|0
    • Doğru bir noktaya değindin öncelikle kendini dış uyaranlara açması lazım ama şart değil eger bunu yapamadıysan zaten (yani onu dış uyaranlara karşı açamadıysan) kelimelerinle onu mutlu etme ihtimalin bayağı düşük

• o biri benım için özel biriyse bır suru şey söyleyebılırım.

değilse ne deyım tesellı ederım.

0|1
    0|0
  • gozluklerini cikar bir adam a benze

0|0
    0|0
    • Adamlık gözlük takmamakla olmuyo malesef vitrinime değil iklimime gel geleceksen ;)

• aynen anlamissin artik uygulama kalmis geriye, onu da görüm

• Hem bu arada profiline kendi resmini koyma cesaretini gösterirsen savunduğun şey biraz daha inandırıcı olur ;)

• bunun için kelime kullanmak yeterli olmuyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seni seviyorum derim genelde

0|1
    0|0
Yükleniyor...