Görüşüldükten 4 ay sonra kızın ailesni arayan görücünün amacı nedir?

annemin yeni tanıştığı bir arkadaşı 2 ay bizi aradı oğluyla görişiyim diye ..neyse kabul ettim yüz yüze görüştüm oğluyla sonra 1 ay konuştuk 2 kere yüz yüze görüştük yani çocuk aniden mesajları kesmeye başladı hiç bişy demeden..en son ağustos ayında mesajma cevap atmamıştı çocuk anneside daha aramadı oyle bitti..

şmdi 4 ay sonra annesi arıyor "ne yaptınız diyor (söz möz oldu mu sizde oğlunda kızında diyr anneme?)biz çok olumlu bulmuştuk ama siz çok tutucu bir ailesiniz nasip kısmet diyor" sizce bu aramanın anlamı nedir bide 4 aysonra..?

ya görücü usulunde olumsuz olsada olumlu olsada aranır ama 4 ay sonra aramak nedemek?sizce?

• Kadın olumlu bulmuştuk hala ümit var mı diye öğrenmek amaçlı aramış
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kadın olumsuz bitti diye adet gereği aramış
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Olumsuz bitti diye adet gereği aramış olsa daha erken arardı yoklamak istemiş kimseye kızı verdiler mi ümit var mı diye şansını denemiş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Oğlu aratmıştır ona göre kıza bişey diyecek
    0% (0)100% (1)100% (1)Oy Ver
  • Bitti diye kesinleştirmek için aramış
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ya oğlu gizlice face.ini bir açıyo yarım saat falan sonra hemen tekrar donduruyo ekli bende hala ama donduruyor amacı ne olablir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yedekte beklemişsin biraz. :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani .. bunlar tekrar arama sebebi ne yani yine grşşmek için mi aradılar sence

• hani görücü usulünde olumluysada olumsuzsada aranır ya o arama mı dır dedim de o da 4 ay sonra olmaz herhald edimi?

• tabi o kadar olmaz..

Erkekler Ne Diyor 3

• Buna "ipe un sermek" denilir. Çok hevesli değil oğlan ve annesi.. Siz iyisi mi kararınızı kendiniz verin. Bana göre bu iş pek olumlu gelmedi. Sizi oyalamak istiyorlar gibi...Dindarlığınız onları ürkütmüş galiba. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • çocuk seni begenmemiş gezmiş dolaşmış bulamamış aradıgını sonra annesi oglum sen evde kalacan iyi kötü şu kızı alalım sana demiş :D

0|0
    0|0
  • ya başka biri olmamaış seni aramışlar tekrar nasıl bişey bu ya tövbe ya

0|0
    0|0
    • nasıl yani .. bunlar tekrar arama sebebi ne yani yine grşşmek için mi aradılar sence ne anlama geliyor bu

• ne bilkiyim bence sen kendin bul öyle saçmalık mı olur ya mallar

Kızlar Ne Diyor 1

• olumsuz olduysa neden arasınlar ki, olumluysa ararlar

0|0
    0|0
    • ama 4 ay sonra olması normal mi

Yükleniyor...