Bu Ilk buluşmanın sonucu sizce ne olur ?

meraba arkadaşlar cumartesi günü beni uzun zamandır görmek isteyen ve benden hoşlanan biriyle görştm daha öncesinde faceden konuşm fakata yüzyüze ilk buluşmamızdı . cumartesi çok güzeldi beni taksiyle eve bıraktı daha sonrada heyecanla beni aradı beni nasıl buldun diye bende bişi demedim seni nasıl buludgumu tavrlarımdan anlarsın zeten diyerek geçştirdim pazar günü yine buluştuk durup durup gözlerime bakakalıyo du , ha bir de elini tutmak istyrm dedi ben ilk başta hayır dedm sonra bir bahaneyle elimi tutu el ele yürüdk lakin cumartesi evlilkten muhabbet açmaya çalışan adam pazar günü hiç o konulardan bahsetmedi dün akşam geri döndü gece mesajlaşrken sanrm uyuya kaldı benm mesajma karşlk vermedi ondan sonrada ses seda yok aramadı mesajda çekmedi şimdi genel durumdan ne anlamam gerekiyo bilemedm ben acaba benden hoşlanmadımı ben mi aramalı mesaj çekmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• bişi olmaz kokrma ben ilk buluşup eve geldiğimde telfnda bana evlenme teklif etmişti beni hiç bırakma sensiz yaşayamam demişti ama ayrıldık bişi olmaz yani :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani arıyck diye beklememelym ;) az önce sinirlendim mesaj çekitm dün elimi bu gün unutmak için mi tuttun diye :D

• yazmasaydın keşke onun yazmasını beklemen daha iyi olurdu

Yükleniyor...