Hesap odeyen kız cekıcılıgı mı ıtıcılıgı mı?

en nefret ettıgım konu aslında ya. neden hesabı odemekte bu kadar ısrarcısınız? mesela ben kendı hesabımı odeyeyım dıye cok ısrar edıyorum erkek arkadasımın yanında hemen sınırlenıyo bende kendımı kotu hıssedıyorum mahcup oluyorum.. bı kız kendı hesabını odemek ıcın cok ısrar ettı sızın hosunuza gıder mı bu yoksa uyuz mu olursunuz? ya da hıcbısey soylemeden sızın odemenızı beklemesı..?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• iki sevgili arasında, hesabın esamesi okunmaz, yeni tanıştığın biriyse, başlangıçta erkeğe müsaade etmelisin, bir süre, sonra, yakınlaşma sağlanıp, sevgilin olursa, arada bir sen de hesap ödeyebilirsin, tabi ki erkeği rencide etmeden, dikkatlice yapmak lazım, açıkça, erkekler, yanında kızların hesap ödemesinden hoşlanmazlar, ben kendi adıma paylaşayım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkek sahiplenmeyi sever. Bir ortamda öne çıkmak ister, yani burada erkek olan benim, sen benim sevgilimsin senin hesabını da ben öderim gibisinden. Ama bundan vazgeçme, ben de çok kızarım elini cüzdanına çantasına götürmesine ama alttan alttan hoşuma gider, beni düşünüyor katkı yapmak istiyor diye bu hoş bir şey. Ama erkeklik gururu işte hesabı erkek öder :)

0|0
    0|0
  • cok sevgilim oldu hicbirine hesap odettirmedim. genel kural sudur;

erkek hesabi oder, kiz eve kahve icmeye cagirir bu kadar:)

not: sapiklik algilamayin lutfen..

0|0
    0|0
  • Erkeklerin bilinçaltına küçük yaşta böyle kodlanmıştır "erkeğin parası ve gücü olmalı" "kadınına sahip çıkmalı ona hesabı ödetmemeli" "yükünü taşımalı" "para kazanıp bütün ailesini tek başına geçindirmeli" vb şeyler işte Toplumun erkeğe yüklediği sorumluluklar

0|0
    0|0
  • mümkünse ödetmek istemem ama içten içe taktir ederim çünkü o hatun ezik değil ayakları üzerinde duran bir kadındır ne mutlu o kadına

0|0
    0|0
  • bu kadar klişelere hapsolmayın arkadaş. yok kadın şöyle yapmalı , erkek böyle yapmalı. kimin cebinde para varsa o öder bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Hesap odeyen kiz candir odemese bile israr etmesi lazim erkekege odetmeye calisan kizin kafasini al duvara surt kivilcim cikart koy kapinin onune o iticilikle haketti o

0|0
    0|0
  • Birbirinizi iyi tanıyorsanız hesabı kimin ödemek istemesi o kadar önemli değil. Bu gün hesabı arkadaşınız ödüyorsa bir sonraki hesabı da siz ödersiniz. Kafanıza takmayın böyle şeyleri..

0|0
    0|0
  • Söyle oluyor sahsen ben ödemesini istemem kendim ödemekten yanayım ama kızın ödeme adına bseyler yapması hosuma gider cunkü bu paragöz olmadıgının gostergesidir sevgilisini düsündügü anlamına gelir hosuma gider bu davranıs ama yinede ben öderim..

0|0
    0|0
  • Bi kızın hesap ödemeye çalışması güzel bir şey ama yanımda ki kız hesabı öderse utanırım

0|0
    0|0
  • işte erkeklik yapacaklar manitaya hesap ödetmem diye ben ahiretteki hesabımı bile ödetirim arkadaş :D

0|0
    1|0
  • bence hesap ödeyen kız daima uygundur :D

0|0
    0|0
  • Benimle çık:)) Tüm hesapları sen öde:))

0|0
    0|0
  • gurur işte.d bide herkes eşit derler peh

0|0
    0|0
  • karakter meselesi türkiyede yaşayıp bir türk sevgilin olacaksa buna alış kadınlar hesap öedemezzzzz.

0|0
    0|0
  • hesapta ödemeli vermelide.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • -Senin paran burada geçmez.

+Niye ben Kuveyt Dinarı mı kullanıyorum ?

Ne fark eder ya... Hayat müşterek.

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim durumlardan biri.

0|0
    0|0
  • aynen bu sorunu bende yasiyorumm. hic sevmedigim sey

0|0
    0|0
Yükleniyor...