Sizi etkileyen erkeklerin özellikleri nelerdir?

Erkeklerin yakışıklı olması mı, zengin, gösterişli olması mı, karizmatik, çekici olması mı, pahalı spor bi arabası olması mı, çevresinde çok kızların olması mı etkileyicidir? Sizce hangisi kızlarrr?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• herşeyine,ama dışardan baktığımda istediği kadar çekici görünsün,tabirim caizse malın tekiyse anında soğurum

0|1
    0|0
    • Mal olan bir insan duruşuyla belli olmaz anc kafasının içine gireceksin

• benim genelde ilgimi çekingen fazla konuşmayan erkekler çeker...değişik olmalı..doğal olmalı...ama benden hoşlanmalı..:)

0|0
    0|0
    • siz konusunca bız neden bısey demıyoruz halla halla :)) konusarak adam oldurdugunuz gazete mansetltınde bıle çıkmıstır :))

• öle duruyorsun:)))

• uzaktan davulun sesi pek duyulmaz ondandır ;)

• sahiplenici, karizmatik, ortamına göre nasıl davranmasını bilen, çevresi tarafından sevilen ve saygı gören, aktif, eğlenceli biri olması beni etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • çevresinde çok kız olan erkeklerle ilgilenmiyorum çünkü kendilerini ulaşılmaz sanarlar hep kendine göre bi karizması olmalı özelliklede uzu boylu olmalı

0|0
    0|0
  • sahiplenip koruması sert olması filan yaniii

0|0
    0|0
  • Mantıklı konuşanlara tapılır. bunlar karşıma pek çıkmıyor, daha doğrusu benim yaş grubumda pek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk kadınları babalarına benzeyen erkekleri çok severler. Hepsi için demiyorum, kısmi çoğunluğu böyledir. Önce babasını tanı,ona göre hareket et derim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...