Hiç unutamadığınız bir anınız

hiç unutamadığınız bir anınız var mı varsa neydi ? :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben belediyenin toplu sünnetlerinden birinde sünnet olmuştum ameliyathaneye 10 arlı gruplar halinde alıyolardı önemli olan bu değil en sevdiğim aslan krallı donumu makasla kesip çöpe atmışlardı o hemşireyi bulursam gırtlaklıcam ne zaman pazara çıksam aslan krallı don ararım ama bulamam :(

0|0
    0|0
    • ay yazııkk :D

• hiç çok sevdiğim bir donum olmadığı için küçükken pembe panterli vardı oda büyüdükçe küçük gelmeye başladı diye seneler önce attım :D

• yırtık donlu canamarrrr bunu da niye söylediysem şimdi bilmiyorum (o.0)

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 yaşımdayken sezen aksunu şinanay şarkısı calarken simitçi kahveci gazozcu derken kardeşimle gülerdik hosuma giderdi sesini değiştirirdi aklımda kalan en eski anım

0|0
    0|0
  • Babamı ve Annemi boşanmaya kadar götüren bir kavgaya sürüklemiştim 10 yaşlarındayken bu hala bilinçaltımda kötü bir anı olarak yatıyor. Anılar her zaman iyi olacak diye bir kaide yok tabii ki. Sonuç olarak boşanmadılar ve banada ders olmuştu o olaydan sonra Attıgım her adımda 2'den fazla düşünmeye başladım. Buda beni en verimli sonuca ulaştırdı

0|0
    0|0
  • Varda Çok Uzun. (:

0|0
    0|0
  • 4 yıl önce eski sevgilim bana zenci p*rnol"rı çok güzel oluyor demesi -.- gerçi şimdi tipini bile unuttum :)

0|0
    0|0
  • Bir iki tane var kıyıda köşede ama paylaşmak istediklerimden değil. Bazı ilkler söz konusu.

0|0
    0|0
  • Merhaba kardeş

Benim değil de , çevreden izlenim edindiğim anıları unutamam

Hele Şu Yalçın Çakır'a Çıkan Eşekçiyi Abdi'yi

youtube.com/watch?v=v2CiWRM8tuE

"Eşşağa varıyom onla ilişkiye girebiliyom"

Yere dikkat: Nevşehir , Kozaklı, Abdi Köyü

0|0
    0|0
  • var bir dünya:)

0|0
    0|0
  • olmaz mı ama anlat anlat bitmez ya

0|0
    0|0
  • Beykozda yüzerek sahilden bayağı uzaklaşmıştım. Suya kafamı soktuğumda altımdan geçen yunus sürüsünü görmüştüm. Beni o sıra oradan al Dünya Yüzme Şampiyonası havuzuna koy ikinciye fark atarım hatta tur bindirirdim :D öyle bir korkmuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok var ya , ayrım yapamıyorumşu an:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...