En çok ne düşünürsünüz?

gün içinde en çok düşündügünüz şey ne?yada kim? Aklınızı en çok ne meşgul ediyor?

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• İş güç hayat .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• 22 yaşımda gireceğim üniversite..Orda ne yiyip ne içeceğim..Evdeki sorunlar nasıl çözülücek..Abim kendine çeki düzen verecek mi..Varda var..Pek olumlu düşündüğüm bişey yok aslına bakarsan.

0|0
    0|0
  • YGS-LYS !

0|0
    0|0
  • memleket sevdası. ne olacak neler olabilir neden kötü şeyler oluyor en az zararla atlatmak için neler yapılabilir işte bu.

0|0
    0|0
  • Daha güzel bir yaşam ve bu sitedeki sorular beni bazen çok düşündürüyor.

0|0
    0|0
  • hayat işte yaşyoruz :) merak ettiğin tek şey 3. dünya savaşı hangi sabah uyandığımda çıkacak :) tek gündem maddem bu :)

0|0
    0|0
    • o kadarda paranoyak olma :)

• hayat çok gerçekçi ne paranoyaklığı :) gündem hep bunu gösteriyor. afganistan ve ırak neden işgal edildi? neden israil tarafından filistin abluka altında? neden global mesajlar artmaya başladı :)

• sıklığını değişiyor ama ne düşünmem gerektiğini düşündüğüm zamanlar azımsanmayacak derecede..saçma evet ama hal bundan ibaret durum tespiti sadece bu

0|0
    0|0
  • şu sıralar gelecek kışın planlarını şimdiden yapıyorum..çalıştığım yerin yurtdışına gönderme olasılığı var..

0|0
    0|0
  • Düşünebilecek kadar vaktimin olduğunu düşünmem ve sadece önümde olan işlerle ilgilenirim.Gece olursa bir nebze.

0|0
    0|0
  • gün içersinde sadece senle meşgul oluyorum vaktim senle geciyor

0|0
    0|0
  • Haberler:)

0|0
    0|0
  • sadece onu

0|0
    0|0
  • bugun hangı yemeklerı yesem

0|0
    0|0
  • acaba hayatımın aşkı ne zaman karşıma çıkacak 2 ehliyeti alabilecekmiyim acaba

0|0
    0|0
  • birisi vardı aklımda çok düşündürüyordu ama artık düşünmemeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • bil mem bu aralar seks sanırsamm

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım

0|0
    0|0
  • Azgın olduğum zaman cinsellik, azgın olmadığım zaman hesap kitap para işleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ev kirası , kredi ödemesi , kredi kartları ...

0|1
    0|0
  • iş güç kpss ve yemek yemek

0|0
    0|0
  • Eski erkek arkadasim, ama unutacam insallahh :)

0|0
    0|0
  • Akşama ne yiyeceğimi düşündüm bütün gün.Bir de evi boyatacağız renkleri düşündüm falan.

0|0
    0|0
  • ne yıyecegım:)

0|0
    0|0
  • Onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...