Popom fiziğime görre çok büyük

1.73 boyundayım 57 kiloyum ölçülerim 80 63 97 belim incecik popom kocaman sizce bu bir sorunmu? ya da küçültmek için napmam gerek?

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapacak kalçan var mı?

koşu bisikleti ile 3 ayda küçülür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• tanıdım senii bu defa sataşmayacam ama :/

0|0
    0|0
  • kücültmek için pek birşey yapamazsın ama neden dert ediyorsun ki boyun iyi yani popon bence ilgi de cekiyordur bu kadar dert etmemelisin bence erkek olsan neyse kızsın sonucta

0|0
    0|0
    • Belimle popom arasında dağlar kadar fark var aşırı dikkat çekiyo

• sanırım senin problemin etraftaki erkeklerden gelen çirkin sözler bunlar senin morelini bozuyor insanlarn nasıl kilo aldıkları pek belli olmaz kiminin kilosu tüm vucuda yayılırken kimininki belli noktalara gider sadece popo eritmenin tek yolu kosmadır cok fazla da poponun üstüne oturma ne kadar dogru bilmem ama büyüyor diyorlar

• o nası oluyo 173 boy maşallah 57 kilo ama kalcalr büyük erit biraz spor yap baskasından örnek bir resim yok muona göre söylerdik

0|0
    0|0
  • görmek lazım şekilsizse sorun.

0|0
    1|0
  • bence sorundan çok mükafat bu... illa küçültmek istersen de bol yürüyüş ve steple küçültebilir ve şekle sokabilirsin..

0|0
    0|0
  • bir sandelye al tuvaletteki menfeze çık arkanı dön ve kalçanı oraya sıkıştır iyice beceremessen iki kişi çağır yardım etsinler 48 saat azıksız kuru kuru orda dur .. sonra kalçan düzelecektir ..

0|0
    1|0
  • Boyun kızlara göre uzun. Kalçadaki şekil bozuklukları link bu sitedeki hareketlerle eritebilirsin. Ayrıca boydan bir fotonu atsan daha mantıklı şeyler söylenebilir.

0|0
    0|0
  • Biri de çıkıp kalçam ufak desin dişimi kırayım. Kıza bak göğüs yok kalça maşallah nasıl iş bu? Neyse takma kafana bu doğruysa eğer erkekler kalçaya bayılır dert etme.

0|0
    0|0
  • şuan revaçta olan bir fizik biçimi ama yağ ve kilo fazlan yoksa inceltebileceğini sanmıyorum. Sonuçta bu senin fizik biçimin

0|0
    0|0
  • bence normal :) al spor yap istersen belliki bu takıntın begenılme korkusundan gelıyor merak etme sorun çıkmicaktır kımısı sever hatta :)

0|0
    0|0
  • valal ilk önce bir doktorla konuş tıbbi bişey yaılabilirmi bide spor yapıcaksın popnun eridiği aletler vardır illaki

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun ki.. Erkeklerin ilgisini çekecek boyutta ve ölçüde güzel bir çift popon var, kıymetini bil bence

0|0
    1|0
  • dolgun kalça güzeldir eğer toplu ve şekilyise ama gevşek ve düşükse koşman lazım bol bol :)

0|0
    0|0
  • bence hıc sorun etme ;)))

0|0
    0|0
  • bölgesel ilcelmeye yarayacak spor yap. sunni çözümlerden kaçın.fakat 97 çokta abartacak bir büyüklük değil. ideal sayılır.

0|0
    0|0
  • Havaalanı-vari poponla barışık olmalısın .d

Dışarda binlerce aptal abaza kesince, kalkmış olabilir..

Yani bu bir sorun değil. (güldüm)

0|0
    0|0
  • Squat şiddetle tavsiye edilir. Spor salonuna gittiginde de öncelkle olarak o hareketi yaptırcaklardır zaten

0|0
    0|0
  • Askim büyük popo iyidir ama senin hoşuna gitmiyosa ya da sarkik filansa egzersiz yap mesela süvari hareketi olabilir

0|0
    0|0
  • Fizik kurallarına aykırısın

0|0
    0|0
  • gardeş bana kalırsa boydan kurtarıyon

0|0
    0|0
  • Boy iyiymiş. Kalça dışa doğruysa tek sorunun bu olsun :-)

0|0
    1|0
  • samba kursuna katıl

0|0
    0|0
  • Elleme :) öyle kalsın :D

0|0
    0|0
  • hiç oynama kocan için velinimet bu :)

0|0
    0|0
  • Görmeden böyle bir fiziğe inanmam..

0|0
    0|0
  • Bence de hiç takmamalısın. Sırf bu özelliğinden dolayı seni kabul edecek yığınla erkek var. Bunu bir avantaj olarak gör ;)

0|0
    0|0
  • Sen diyosunki gel elle :D

0|0
    1|0
  • az seks yapman lazim

0|0
    1|0
  • link atsaydın ona göre karar verseydik

0|0
    0|0
  • o g*te bülbül öte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benimde öyle bişey olmaz dolgun kalçayı severler her zmn :D

0|1
    0|0
  • bugünde poposunu seven ne çok var.bende bir bakayım ne durumda :P

0|0
    1|0
  • Bir kendini gösterme çabası bu nedir

0|0
    0|0
  • Kalca için gerekli egzersizler var onları dene spor salonuna hemen kaydol.

0|1
    0|0
  • Kalçanı sıkılaştıracak egzersizler yap.

0|0
    0|0
  • Şu pembe profilin arkasında olan erkekler..

0|0
    0|0
  • tam bunu sormak için girdim sen sormuşsun

benimde öyle yaw ama benim göğüs 90 bel 70 popomda cok göze batiyor

0|0
    0|0
  • oryantal yap az da olsa küçültür

0|0
    0|0
Yükleniyor...