Sizce de suç bende mi arkadaşlar?

Sinirlerim çok bozuk arkadaşlar.

Bugun uyuyordum, annem eve geldı ağlayarak ve yengemın ( abimin eşi ) ona evde bağırmış ve gelme fılan demış bırnevı kovmuş yani.

Annem de gerçekden çok ıyı bırıdır bunu açıkca söyleye bılıyorum bızden onu hiç ayırt etamameıştır. neyse bende bunu duyunca sınırlendım gittim abımlerın evıne yengeme bağırdıms enın derdın ne fılan dıye bızden kısmenın gelemsını ıstemıyorsun fılan dıye yığenlerımı bıle gelıp görmuyorum senın yuzunden dedım. Neyse bız böyle atışırken abim geldi, derdınız ne fılan dedı bende anlattım abımde karısnı tuttu tabi annemle bana dedı bır daha gelmeyın evime fılan bende dedım senın gıbı abım yok benım, oda dedı senın zaten abin yok.. neyse annemde bana bağırdı ortalığı hep sen karıştıyorsun fılan işte evden gıt herkesin huzurunu bozuyorsun fılan demeye başladı evden gıtmeyı gerçekden düşünuyorum süreklı huzur kaçıran hep ben oluyorum bu ailenın içerıısnde kafam dağılsın dıye netı açtım iyi değilim şuanda aslında ama, Sizcede gerçekden suç bendemı bu kadar kötumyum ya anlayamıyorum artık süreklı bu böyle...?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Suc gelinde :@ Sen takma kafana abin oturup ikinizide dinleyebilirdi abin hemen karısını tutmus bu olmamıs olsun ailesiniz siz küsersiniz bir saat sonra barısırsınız olur boyle seyler banada annem bazen git bu evden falan bilan diyor tartıstıgımızda bende o an öyle düşünüyorum ama sonra geciyor :) birşey olmaz inşallah düzelir problemleriniz canım

0|0
    0|0
    • Ya Allah Bismillah

Arkadaşlar bıçak getirin

• aynen öyle gerçekden çok zor ailevı meseleler, cididye alıp yardımcı olduğun için teşekkür ederim :)

• Rica ederim :) Bir de teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• yuh mevzu ordan sana nasıl dönmüş? sanırım yengen annene seninle ilgili bir şeyler söyledi annen ve yengenin arası bu yüzden açık.o yüzden herkes seni suçluyor

0|0
    0|0
    • Hayır alakası yok benımle ılgı bır konu değil. ben sadace annemı ağlatmasını kaldıramadım sınrılendım ve gıdıp derdın ne dıye sordum sonrasıda yazdığım gıbı yani.

• Mahkemeyi kuralım kardeş

Evet , müşteki kim sanık kim ?

Kim kimden niye şikayetçi ?

Yengen annene neden bağırmış ?

Annen neden sana suç atmış ?

Sen ne yaptın ?

Anlat herşeyi

Öt

0|1
    1|0
    • boş konuşmasan.. Dalga geçilicek bır durummu, bir sürü soru var gıt onlarla dalga geç.

• Yok suçlu değilsin de kardeş, meselenin özü nedir yani

Yengen annene neden bağırmış, oradaki kördüğümü çözelim

• hay o abinin ben taaaa...

hanim köyle olmuş eşşek beyni yedirmişler abine, eşşek olmuş...

bende yiğenlerimi özlüyorum :(

0|0
    0|0
    • Zaten yıllardır bana abılık yapmadı bırgun nasılsın kardeşim dememiştir bana, ondan sonrada sureklı bu geçimsizlik eşinden dolayı ve olaylar olaylar... bende huzur bozan işte. sen enden göremıyorsun yiğenlerını yengenden dolayımı

• ben abımı herşeye rağmen sevıyordum ama bugunkı duurmdan sonra bıttı artık benım için yiğenlerımın gözunun onunde olanlarda çok zoruma gıttı belkı yıllarca göremıycem onları benı hep kötu hatırlıycakalr tanıycakalr belkide ençokda bu koyuyor insana :(

• Bu durumda sen olayı çıkmaza sokmuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben burada bir yanlışını görmüyorum. anneme kimse bağıramaz, kovamaz. yapsa da ben susup kalamam. iyi yapmışsın. öz abin galiba o. işte aşık olunca gözü boyanıyor bazılarının böyle. ailesini görmüyor.

0|0
    0|0
    • Gel görki yine ben suçlu ve kötuyum hep böyle oluyor yıne hepsı barışır ıyı olur ve ben yıne kötü.

Bu durmumu çözemedım kaldıramıyorumda artık gitsem bır daha görmesem hiç bırnı dıyorum.

• Sanmıyorum gitsem mutlu olurlar az çok tanıyorum onları, allah bana bır çıkış yolu göstersın ne dıyım.

• Çok sıkıyorlarsa seni gider bir yakınında kalırsın. yanlış yaptıklarını anladıklarında seni çağırırlar.

• annen sinirini senden çıkarmış. suçlu annen.

0|0
    0|0
    • Bılmıyorum ne oluyorsa oluyor ve hep ben suçlu oluyorum hepsı bana düşman gıbı yabancı gibi bıktım ya offff

Yükleniyor...