35 Bin bütçeniz var. Hangi arabayı alırdınız ?

Merhaba arkadaşlar. Hayırlı günler. Yeni yılınız şimdiden kutlu olsun. Eşimle ansızın bir karar aldık ve yeni yılın ilk günü araba almaya karar verdik. Bütçe başlıktaki gibi 35Bin. Ben şahsım adına ilgilendiğim seçenekleri sizlere sunuyorum. Ama tabiki tavsiyeleriniz baştacımdır.

Bu arada Sedan kasa almayı düşünüyoruz. Tavsiyeleriniz de sedan kasa üzerine olursa daha dikkatimi çekecektir :)

Cruze link

Civic link

407 link

Passat link

Corolla link

• Cruze
    40% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
  • Civic
    20% (1)100% (1)33% (2)Oy Ver
  • 407
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Passat
    40% (2)0% (0)34% (2)Oy Ver
  • Corolla
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Honda hastası olarak Civic tabiiki.. Elegance olursa ve otomatik harika derim.. otomatik şanzıman 10 yıl garantili.. Honda hayat onda demişler :))

0|0
    0|0
    • Neden otomatik. Kolaylık sagladıgı için mi yoksa motora bir fayda sagladıgı için mi

• rica ederim.. ;) hayırlısı olur inşallah ;)

• Eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben cruze daha çok beğeniyorum tasarım olarak . honda ve peguot tan daha sağlam. ama sağlamlık konusunda en iyi wv

0|1
    0|0
  • Seat Leon ..

Ankette Passat ya da Civic

0|1
    0|0
  • passat iyidir iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Honda peugeot da zaten kasa yok bildiğin incecik esnek plastik gibi.. Toyota da uzun yol arabası gibi.. Volkswagen seçerdim ben

0|0
    0|0
    • Peugeot için aynı şeyi söyleyemem ama civic çok ince bu konuda haklısın. Ama eşim civic istiyor :) İzah etmeye çalışıyorum güvenlik açısından biraz içinde burukluk kalıyor insanın. Sürüş ve görünüş iyi. Tabi ailem binecegi için güvenlik ön planda benim içinde. VW şuan için ağır basıyor bakalım.

• Konfor ve güvenlik açısından tabi alman kalitesi Volkswagen civicler hoş katılıyorum ama kasası beni ürkütüyor allah korusun.. Renault bakmanı tavsiye ederim

• Passat ve Civic isim olarak 1 adım önde fakat ikinci el elıcaksın anladıgım kadarıyla bu yuzden yasına ve kullanıldıgı yıla göre yaptıgı yola dikkat etmen lazım malum metal yorgunlugu die birşey bu acıdan dikkat edersen corolla sanki 1 adım önde ve corollanın bir sonraki satışında degerinin pek fazla düşecegini sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Mutlaka bilgsyr testine götürmeni öneririm öyle hasarı yok denilipte kandırılmaya çalışılan çok insanla karşılaştım

• Civic

0|0
    0|0
  • Clio RS alırdım ben.

0|0
    0|0
  • Sanırsın sıfırdan alıyon ikinci el lan :D ne kadar güvenilir olur ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...