Eski sevgilisinin ahını alıp mutlu olamayan var mı?

evet soru budur eskı sevgılısının ahını alıp mutlu olamayan ve ne yaşattırdıyıysa aynısını yaşayan var mı içinizde?

Güncellemeler:
yokmu baskaaa?
güncelllll:)
güncel...

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iste o bahsettigin benim. Bir de degil uc kizin ahini aldim. Kabeye molotof atsam bundan daha iyiydi anasini satiyim. Gonul islerinden hic yuzum gulmedi o kizlardan beri. Kursun mursun dokturecem ne biliyim muska falan yaptiracam. Yoksa olmayacak boyle ya valla bak. Agaci tutsam agac kuruyo, ben boyle sey gormedim.

Aman beyler kiz ahi almayin.

1|0
    1|1
    • ahahhahahhahha yorumuna cok guldum ya :D:D bence sen o kızlardan helallık ıste oylede kurtulamazsın ama en azından daha az hasarla atlatırsın:D

• hatanın farkına varmakta bı erdemdır bundan sonra mutlu olursun umarım:)

• Olacam zaten. Uc tane pasakli kizin yuzunden iki senem ziyan oldu. Elbet mutlu olacam.

Erkekler Ne Diyor 10

• inş olmamıştır öyle bişi kimseyle kanlı bıcaklı ayrılmadıgıma ınanıyorum ama bir kız defterime bişiler yazmıştı -.-

0|0
    0|0
  • inanma bunlara.ahımı aldı diyen herkes ak kaşık değil zaten

0|0
    0|0
  • yaşattırdığımın aynısını yaşadığımı söyleyemem ama ah çok aldım ve şuan da sanırım onun sıkıntısını fazlasıyla çekiyorum... hayatta hiç bir şey yolunda gitmiyor... hayırlısı umudumuz var hala bakalım gelecek neyi getirecek...

0|0
    0|0
  • yaw yeter güncelleme mk

0|0
    0|0
    • sananeki sanane!terbıyesız

• bakma görme o zaman allah allah ya terbıyenıde topla çık sorumdan!

• ya slk ınsan :D her güncelleme yaptıgında bana bildirim geliyor. bilsem asla yorum yapmazdm

• olamaz tabi ahım var ama birinin üzerinde inşallahta olmaz mutlu kahpe

0|0
    0|0
  • büyü var üstünde büyü

0|0
    0|0
  • hangi birinin ahı, off offf..

0|0
    0|0
  • sanmam olan hep sevene oluyor

0|0
    0|0
  • var ama vermem

0|0
    0|0
  • aynısını yaşamıyorum ama bu aralar kız arkadaş sayılarımda gözle görülür şeklde azalma var =((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben ahın tuttuğuna inanmıyorum. ben çok ah ettim ama adama bişey olmadı :) hiç de bana yaşattırdıklarını yaşamadı. hayat devam ediyor :)

0|0
    0|0
    • elbet bıgun tutar yahu bu kadar umutsuz olmayın:)

• valla hiç tutmadı şimdiye kadar, zaten üzerinden yıllar geçti :) tabi biraz daha zaman geçerse yaşlılıktan hastalıklar başlar o zaman da ahım tuttu diye avutabilirim kendimi belki :)

• güncelleme :) aslında agının tutmasını istiyosan sen birini bulup mutlu olacaksın, o zaman o çatlar ahın tutar :)

• Benim çok çok çok sevdiğim biri vardı leyla gibiydim

9ay ciktik hep kavga ediyorduk kendince senaryolarla onu aldattiğımı düşünurdu

Bi gun arkadaşıma adımı bile duymak istemediğini soylemiş bn rizede onu bekliyodum

Bende bunu duyunca onu msn den sildim telden sağlam bir mesaj yazdm

Ahh ettim ömur boyu mutlu olama dedim ankaraya döndüm

15gün sonra aradı ve beni birdaha aramamasını soyledim çok yalvardi

9 ay bana birkere bile seni seviyorum demeyen adam seviyorum diyordu

Ama kararmdan dönmedim bitirdim çk acı çektim bidahada sevmedim

En kötusu ck yakn arkadasn dert ortağmla 6 yldir sevgililer ve hep kavga ediyorlar

Bu konuştuğum şahs kıza demişki bn mutlu olamam bnim onda ahım olduğunu

Beddua ettiğimi soyluyomuş gecen yl once kendisi sonra kz beni aradı

Hakkını helal et diye ettim dedim ama kalbim etmediki :(((

0|0
    0|0
    • offff offf dil söylesede gönul affetmıyo ıste ama guzel bak onlarda mutlu olamamışlar:)

• insanlar haksızken de ah edebiliyor. tatsızlıkları böyle şeylere bağlamamak lazım.

0|0
    0|0
  • bence vardır

0|0
    0|0
  • Şimdi söyle bişey oldu benimde. Adam beni terketti.Ben buna beddualar ettim.İlk aşkımdı sözler verdi güven aşıladı ve kayboldu gitti bir anda.Cok acı cektım.Ayrılalı 2 bucuk 3 yıl oluyor.Ondan sonra hayatıma birini alamadım.İşler rayında gitmedi.Doğru insanı bulamadım.Ben ona inşallah ömür boyu mutsuz olursun allahından bul, hep yalnız kalırsın inş tarzında ah etmiştim.Birden benden öncesi var.Bu benden önce bir kızla çıkmış.kız bunu sevıyomuş bu kızı sevmıyomuş.kız bız cıkarken bıle gelıp buna yalvarmıstı.Ama benımkı hıç bı sekılde kızı sevmedıgını onunla mutlu olmadıgını soyluyodu.Neyse bız ayrıldık.Benden sonra hıçbır kızla ısı rast gıtmedı anlamadı yurutemedı.Duydum ki geçen benden önce ki kızla geri barışmış.e hani sen onu sevmiyodun demezler mi adama:) bunun yaptıgı ne peki? benim ahım mı tutmuş bu ne anlamadım

0|0
    0|0
    • tutmuş tutmuş sen merak etme o pıslık onunlada mutlu olamaz:)

• aminnnnnnn.. allahından bulsun beni mumla arasın inşallah bensiz yüzü gülmesin inşallah diyorum da.. facebook adresinde hep kızla yanak yanaga mutlu pozları falan var .. tutmamış demekki mutlu..

• olamadı kız ayrılmışlar :D

• ben de çok ah ettim beddua ettim onun üzerindeki bütün haklarımı haram ettimm bakalım tutacak mı o benm canımı çok yaktı allah'a her zamn dua ediyorum o benm içimi nasıl yaktıysa allah'ta onun içini benmkinin 2 katı yakar inşallahh allahtan tek duam tek isteğimm ...

0|0
    0|0
    • allah dualarını kabul etsın benden sana kocaman bı amin:)

• Deme oyle deme yazik adama belki cok pismandir yakma adamin hayatini. =\

• ne olduğunu bilmeden konuşmaa. Önce öğren sonra yorum yap olur mu ..

• eski sevgilinin ahının tutması için, gerçekten onu üzmüş olmam lazım, yoksa her ah edenin ahı tutarmı bilemem, sadece mutluluğu hak etmek lazım

0|0
    0|0
    • evet ıste herkesın kı tutmaz ama guven verıp yarı yolda bırakıp üzdüyse tutar bence:/

• ben ah etmedigim halde mutlu olamayan eski esim varşu an3. evliligi ben ah aldim mi bilmiyorum kimsenin canini yakmadim hep benim canim yandi ama nedense mutlu olmayi beceremedim ama ben inanirim can yakanin cani yanacagina

0|0
    0|0
  • ah ettım bırıne amaşu angayet mutlu kızla gezıp dolaşıp nısan alışverısı yapıyor dha tutmadı tutarsa hbr verırım :)

0|0
    0|0
  • benim ahımı aldığı için mutlu olamayanlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...