Sahaya girmenin cezası nedir?

merhaba arkadaslar

maç sırasında degilde maçtan once futbolcular antremandayken sahaya atlayıp Olcay ŞAHAN ın armasını öpmek istiyorum bunu yaparsam cezası ne olur güvenlikleri falan kosturmak ıstemıyorum sadece opup sarılıcam sonrasında güvenlikler alıp götürebilir cezası ne olur sadece bunu ogrenmek ıstıyorum

Güncellemeler:
yorumlarınızı okudum haklısınız arkadaslar en iyi nevzat demir tesislerine gidip yapmak

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• senin belanı skerım bak çocuk zaten aldığımız cezalar yüzünden maçlara gidemiyoruz adam akıllı zaten TFF üzerimize oynuyor git antremanda öp nevzat demir tesislerinde rahat rahat muhappet bile edersin. eğer olurda iner futbolculara koşarsan o maçta ceza alacagımızdan o tribünde linç edilirsin.

0|1
    0|0
    • hahahahhahaa :D

• senin gibiler yüzünden Beşiktaşımın üzerine oynanan oyunlar kat ve kat arttı sen belki iyi niyetli sölüyorsun ama olcan seni ya eliyle iterse bana saldırıyor falan derse ne yapacaksın ? fernandese de aynısı olmuştu hatırlatırım

• fernandese maçın ortasında adam atlayıp tekme atıyor oyle adamın bende*korum. ben sadece mac baslamadan adamlar ısınmaya cıkınca kosturmucam bıle trıbune yakınlasınca atlayıp gitmeyi düşünüyorum yanına

Kızlar Ne Diyor 3

• link

Bu tür bir şeyle karşılarsın büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Yahu tesislere git kendisiyle görüşmek istediğini söyle ..

Antrenmanlardan sonra oyuncular imza için çıkıyolar zaten ..

0|0
    0|0
  • hapis cezası var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• beşiktaşı sizin gibi kendini bilmezler yakıyor zaten

0|0
    0|0
  • Karakolda ağzını yüzünü kırarlar pek birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • tesis dışına cıkarılmakdan başka cezası yokda neden arması

0|0
    0|0
Yükleniyor...