Fenerbahçeliler Galatasaray´dan Neden Bu Kadar Korkuyor?

Fener 8 puan farkla lider olmasına rağmen hala Fenerlilerde bir korku var acaba Fenerin son saniyede attığı şansa golleri ve arkasına aldıkları hakem destediğini 2. yarıda alamayacakları içinmi bu kadar korkuyorlar?Yoksa . yarıdaki Gsnin Performansındanmı bu kadar korkuyorlar?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Feneri 2. yarı tokat manyağı yapacaklar bütün derbileri deplasmanda fikstürü zor Galatasarayında 2. yarıda ne kadar iyi bir takım olacağını bildikleri için bu korku normal Fenerbahçenin nasıl lider olduğuda ortada link

4|4
    4|3
    • bu pozisyonların çok büyük bir kısmı galatasaraylı yorumculardan bile onay almış pozisyonlar. eğer ligde korunan bir takım varsa herkes çok iyi biliyor ki bu Galatasaray.. önce Beşiktaştan şikeyle çaldığınız iki şampiyonluğu iade edin..

• bu baros15 hep eksi yiyince gizleniyor

• futboldan anlamayan ergen ne olacak

Erkekler Ne Diyor 24

• her maçta mutlaka ofsayttan golünüz var

sahte penaltı yaptıran emek hırsızınız var

elle asit yapıp gol attıran yine emek hırsızınız var

her maç hızır gibi yetişen hakemleriniz var

beşiktaş derbisini sayesinde kazandığınız fırat aydunusunuz var

sizden değilde yapacağınız sahtekarlıklardan korkabiliriz

1|3
    3|3
  • ne korkması ya şansmış bir olur tamam iki olur tamamda dört kere aynı şeyi yapmışız bir keree 84de attık gölü maç 90 dakka unutmayalım ayrıca en şanslı takım gs 2 gün maç yaptı şansı yaver gitti yapmayın allah askına şuan oynadığı futbolla ne korkusu şampiyon her türlü FENERBAHÇE

1|1
    1|1
  • ben hiçbir fenerlinin galatsaray bizi geçicek dediğini görmedim,ama galatasaraylılar burada günde 20 defa soru soruyr 8 puanlık fark kapanır mı diye,ikinci yarı fenerin bütün derbileri deplasmanda diyenlerede sunu dyorum avni akerde son 10 sezonda 7-8 galibiyetimiz vardır,arenada galatasarayın üstünlüğü yok son 10 sezona bakarsan ali samiyeni katıp galatasaraya karşıda deplasmanlarda üstünüz,beşiktaşa karşı yine inönüde her sene yeniyoduk son iki sezndur yenemiyoruz yani bir umut onlarınki yazdıklarıma inanmıyorlarsa açıp baksnlar.

1|1
    0|2
    • Fenerbahçeli futbolcular özellikle bu sene büyük maçlarda zorlanıyorlar sadece Gsyi yendi büyük olarak Fener oda Gsnin en iyi oyuncuları Sneijder ve Muslera yoktu kendi evinde Bjkyi yenemedi Tsyi yenemedi birazcık iyi bir takım çıkınca Fener zorlanıyor kaldıki ben Fenerin Arenadan Gsden Olimpiyattadada Bjkden Puan alacağını düşünmüyorum birde Es Es deplasmanı var fenerin bu deplasmanda sadece Fb değil bütün takımlar zorlanıyor

• bu kız futboldan anlamıyor

• Kafanı yorma sen gs ucunda kupa varsa rahat kazanırız içerdeki macı emin ol.

• Ne içtin sen aynısından banada yollayıver.

0|2
    1|0
  • aç tavuk kendini ambar sanırmış misali... komiksin ne diyim :D

2|2
    0|1
  • Galatasaray Şu anda Türkiye liginin en iyi kadrosuna en iyi teknik ekibine sahip ve devre arasına bu kaliteli kadroya takviyelerde yapılacak korkmaları son derece normal

0|0
    0|1
  • ne korkması ya.. :) şakamısın.. bizim şuanki averajımız Galatasaray+Kasımpaşa+3 ... :D ... komik olmayın...

0|1
    0|0
    • Kaleci hayatınının kurtarışlarınımı yaptı:)Bana bir tane Eray o maçta penaltı dışında yere bile yatmadı sanırım sen yanlış maç seyretmişsin

• Galatasaraydan korkan galatasaray gibi olsun:)))

0|1
    1|1
  • Kaç Yaşındasın YA 9mu

Birşey Bilmeden Konusuyosun Bunu Fenerli Olarak Söylemiyorum

0|1
    1|1
  • antu vol1; link

antu vol2; link

antu vol3; link

0|1
    1|0
  • sen fenerli olsan korkmazmıydın :) link adamlar tüm zamanların kralı :) diğerleride tabi ki kraldan korkacak

0|0
    0|0
  • hakem desteği ? korkumuz nisanda şampiyonluğu garantileyeymemek bacım maç izleseydin şampiyonluk şarkısı söylemeye başladı tarftar :)

0|0
    0|0
  • yusuf yusufcuklar transferde yapıyoruz ii ce korktular

0|0
    0|0
  • Çok komiksin :D

1|2
    0|1
  • Düzeltme; puan farkı 8 görünümlü 5 !

0|0
    0|1
  • Kızım yılbaşı bugün ama sen dünden içtin sanırım :) Sabretseydin bu kafayı erken harcamasaydın :)

0|0
    0|0
  • bırak şimdi cinconlu

0|0
    0|0
  • Fener son anlarda geçmişte çok darbe yedi de ondan,GS ve Bursa örneği.

0|0
    0|1
  • onlarada hak vermek lazım uyuyan dev uyanıyor çünkü

1|0
    2|3
  • çünkü şikeciler şerefsizler

0|0
    0|0
  • 8 puana indirince şampiyon olmuş gibi sevinen bir takımdan neden korkalım yahu .d

0|1
    0|0
  • hangi kimyasalı kullanıyorsun bu kafayı yaşamak için kendini avutmaya devam et bakalım :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahce allahın sevdiği takım ve hakemlerin. hiç bir zaman GALATASARAY hakem yardımıyla maç almadı almazda .

0|0
    0|0
  • provokatif soru diye şikayet ettim sizde edin

2|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• bir provokatif soru daha çok korkuyoruz korkudan tir tir titriyoruz :)

3|4
    3|3
    • Orasını biliyorlarmış da sebebini soruyorlar, sebebini anlayamamışlar...:-))))))))))

• EE kolay değil 2 senede ellerinden 4 kupa almamız tsunami etkisi yarattı onlarda :) ama benimde korkum ya 2. yarıda şikeye devam ederlerse?

0|1
    1|2
  • Bu sene onları şampiyon yapmak için Fenerasyon ve hükümet ellerinden gelenş yapıyor fakat eğer bir Fenerbahçe taraftarı bizi iyi tanıyorsa korkması normaldir diye düşünüyorum ruhumuzu ortaya koyduğumuzda ne denli büyük bir takım olduğumuzu bilmeleri lazım

0|0
    0|0
  • 3 kulvarda başarılıyız

0|0
    0|0
  • Komiksin :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...