Karşılığı olmadığını bile bile hoşlandığınızı söyler miydiniz?

bir süredir birinden hoşlanıyorum. onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilemiyorum çelişkili davranışları oldu bana karşı. şimdiler de anladım ki kızın biri bunu üzmüş sürekli bu kıza göndermeler yapıp duruyor. demek ki hala aklı o kızda. o kızla ters düşdüğü zaman bana iyi davranmış. böyle bir durumda siz olsanız hislerinizi söyler miydiniz.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ama doşaylı yönden , yani mesela bir daha iyi davrandığında ilgi gösterdiğinde yüzüne döner ve " Sevgilinle aran kötüleştiğinde bana ilgi gösterme, bana umut verici davranma" deyip yanından uzaklaşırdım. Önce " Ne oluyoruz ya..? Ne yaptım ki şimdi ben ? " der , ama sonra mutlaka düşünür ve jeton düşer:-)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben her durumda söylerim öküzüm ben

0|1
    0|0
    • bu durumda bende söylersem öküz mü oluyorum.

• evet duygularım karşılıksız olabilir. yine de söylemek istiyorum insan kaç kere birinden hoşlanabilir. karşılığı olmuş olmamış pek de umrumda değil açıkçası söylerim aklımda ki şüphelerden kurtulurum biter gider diye düşünüyorum. bence sen de söylesen öküz olmazdın emin ol...

• umarım karşılığı olur hislerinin.tebrikler cesaretin için

• söylerdim tabikide soylemeden karsılık bulamazssınız hiç bir zaman söyleyerek çok kucuk de olsa bir ihtimal olur bekleyeceksem öyle beklerim ...

0|1
    0|0
  • teklif et kabul etmezse bir kere veririm de hemen kabl edecektir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...