Bu kızların hepsi mi dengesiz...?

Daha birkaç gün önce; sevgilin var mıaynı sınıfta olmasak tavlardım seni falan diyodu şimdi senden soğudum diyor :D ben böyle dengesiz insan görmedim. Soğutacak birşey yapmadım normal konuşuyorduk. Neden böyle yapmış olabilir? Hadi onu geçtim bir başka kız yılbaşında ne yapıyorsun planın var mıbirlikte takılalım diyodu şimdi iplemiyor. Ne yaptıysam artık anlamadım. Egolarınımı tatmin ediyor bunlar?

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir olta attık hemen takıldı kafası işte

Saçma ama böyle durumda biraz naza çek, kolay değilim imajı filan ver

Bana kalsa bu tiplerle hiç uğraşma ama istiyorsan durum böyle

2|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hepsi mi dengesiz hayır,naz mı hayır.Biz kızlar duygusal açıdan bir tatmin isteriz.İşte bugün çok güzelsin gibi iltifatlar,minik hediyeler vb.Neden derseniz işte o erkeklerin anlayamayacağı birşeydir.

0|0
    0|0
    • Sanırım fazla ilgiden soğudu. Papatya aldım bu mevsimde düşün artık

• Haydaaa :D sonra bu erkekler hangi mandırada yetişiyor acana diyosunuz. Çiçek alıyoruz soğuyosunuz ayarsızlar

• Değer verecen ilgilenecen çok ilgilendiğindede kaçarız.Ancak ya kızlar erkekleri anlayabilir ya kızlar bunu kabullenicez yapacak bir şey yok :)

• yaslar kac sizin?

0|0
    0|0
  • uzak dur kızdan bir süre .. kendine gelir emin ol

0|0
    0|0
  • lan kızların neresi dengesiz, sen dengesiz erkek görmemissin adam bır gun senı çok sevıyorumd erdi ,şiir okurdu ertesi gün ise hiç birşey yok arıyorum defol ..g..., s... gi hayatıman diyordu. sence kim daha dengesiz ?

0|0
    0|0
  • birde terazi burcuysa ohoo işin var :P

0|0
    0|0
  • Dengesizler kraliçesi benim ..

0|0
    0|0
  • Evet :))):))))

0|0
    0|0
  • Sanırım onlar o tip cümleleri kurduktan sonra fazla üstlerine düşüyorsun kaçıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kadınların dengesizliğinin sebebinin duygularını kontrol altına alamamalarından kaynaklandığını belirtmek gerek. evet, kadınlar duygularını kontrol edemiyorlar ve daha hangi duyguda olduğunu anlayamadan yeni bir duyguyla karşı karşıya kalıyorlar. bu duygu geçişlerinde de dengesizlik ortaya çıkıyor. duyguların her insan üzerinde farklı etkilerinin olduğunu göz önünde bulundurmak lazım

0|0
    0|0
  • hepsı demıyelım de ıclerınde denge sorunu olanlar her tıpde oldugu gıbı :) bızlerde de var kabahat bıraz:

0|0
    0|0
  • kardeş bu devirin kızından hayır gelenini zor bulursun.. şimdikiler bildiğin bir köpek olmuş her tarafa havlıyorlar.. gözü örtüğünü temizini terbiyelisini aile kızını bulursan kaçırma

0|0
    0|0
  • ele geçireceğini hissedince gizemini kaybediyorsunmuş dengesizler işte mantık beklenmemeli

0|0
    0|0
  • kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş paşam.

0|1
    0|0
  • Dalga geçiyorlar heralde :D

0|0
    0|0
  • Ay başıdır ;)))

0|1
    0|0
  • Kafaları bazen gidiyor seninkininde gitmiş bir kaç güne aklı başına gelir

0|0
    0|0
  • sende peynir reonundan alışveriş etme :)

0|1
    1|0
  • Maalesef büyük bir çoğunluğu. Bazıları kontaklama yapabiliyor aman dikkat :D

0|0
    0|0
  • ben dengelisine hiç raslamadım

0|0
    0|0
  • kız senden umudu kesmiş aradıqını çoktan bulmuş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...