Canım çok sıkılıyor artık konuşmak yerine susmayı tercih eder oldum

Sevgilim yakın arkadasının sevgilisini 4 senedir tanıyor . bende 1-2 aydır tanıyorum. Kız cok konusuyor surekli karsındaki insanın konusmasına bpek izin vermiyor cok bilmiş havalarında. kızla iyiydik sevgilimle aram bozuldu benim hakkımda kendi sevgilisine bu kız sevmıyor ilgisi hosuna gidiyor felan demiş bende bunu sevgilimden duydum ve bozuldum sok oldum. kızla knstm vs. en cokta sevgilimin o kızı savunması beni kırdı. sen o kız gibi olamazsın kızla konusmussun kız uzulmuş. surekli böyle seyler dedi . sevgilim baskalarının ilişkilerine deger veriyor baska insanlara deger veriyor ama ben oturup aglasam hic uzuldün demez agladin kırıldın demez . huyu böyle. cok bozuluyorum. bende dedim kız karsımda bülbül gibi konusuyor benim hislerimi duygularımı nerden anlıycakmıs dedm. baya bir atıştık . kızlada knsmyrm sevglmde konusmıycak ama canım çok sıkılıyor sizce ne yapayım bu davranısların karsısında

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• insanlar sevdii kişilere değer veriri bunun içerisi dışarısı olmaz bence demek o kıza bile senden daha fazla değer veriyor , sen halaa neden o adamı düşünüyorsun ki

0|0
    0|0
  • sevdigini göster ona. zamanla olcak şeyler bunlar ha deyince geçmişini silemez cocuk.

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin böle ilişki olmaz

0|0
    0|0
  • susmak en iyisi en güzelide oral seks tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sukut altındır diye boşuna dememişler, susmaktan zarar gelmez

0|0
    0|0