Neymiş efendim; başkası varmış..

evet aynen böyle dedi bana bakarken adeta içime düşecek tüm gün sınıfımın kapısının önünde neyse dedim derdi neymiş anlayalım gideyim çıkışta tanışayım dedim niyeti varsada çıkalım zarar gelmez dedim bana cevabı bu Allah seninde o başkasınında

neyse sinirlenmeye gerek yok biz yaptık bunları böyle zaten skypede Şu an dünyalar talısı bir ruz kızla konuşuyorum en büyük hayalim onunla evlenmek bırak ya türk kızıymış başınıza çalın türk kızlarını

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Rus kızları sanki çok mu düzgün o skype de konuşttuğun rus kızının üstünden kaç kişi geçmiştir Allah bilir.

0|0
    0|0
    • kız ingilizce öğrenmek için benimle konuşuyo hem dertleşiyoruzda böylece her şeyi konuşuyoruz 0 ego var kızda o bildiğin kızlarda değil usta o

• Evet eveet biliyoruz alanyada antalyada rus kızlarının ne kadar temiz olduklarını gördüm.

Hiç birşey göründüğü gibi değildir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Rusospular anlar sizin dilinizden.

0|0
    0|0
  • türk kızlarneden her darbe yiyişinizde böyle sinirlenrsnz.ah şu türk erkekleri..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sorundan bişi anlamadım ? cevabı neymiş ?

0|0
    0|0
  • Sevgilisi varmış işte. Bundan daha doğal ne olabilir ki , sevgilisi olduğu halde bırakıp sana mı gelseydi ? Her bakışı farklı anlarsanız böyle sonuçların çıkması normal.

0|0
    0|0
    • ya abi göreceksin girişte çıkışta tüm gün gözü bizim sınıfta maskara olmuştum bizimkilere madem sevgilin var bu davranışlar niye

Saygılar

Yükleniyor...