Ligin en kötü takımlarından erciyes'i 3-1 yenince galatasaray?

sneijder dünyanın en iyi futbolcusu,drogba dünyanın en iyi forveti,selçuk yine xavi oldu,galatasaray münih oldu galatasaraylılar tarafından ama fenerbahçe kayseri maçında resital yapınca kayseri kötü takım oldu bu çelişki hakkında düşünceleriniz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• kayseri ve erciyes aynı takımlar aynı puandalar

biz 5 attık galatasaray 3 attı arada 2 fark var demekki en iyi orta saha ve forvetler fenerbahçede

1|0
    2|8
    • benim böyle bir düşüncem yok ama gslilerin erciyes yenince kendilerini uzaylı gibi görmeleri,fenerbahçe kyseriyi yenince ligin en kötü takımı kayseri demeleri çok komik.

• Ne alaka ? Aynı takımlar haklısın da bu mantık nerden geliyor ? O zaman gs : 2 trbzn : 1 , fener : 5 gs : 0 , trbz : 3 fener : 1 bu mantıklı mı senin dediğine göre ? Bunlar sadece örnek.

• aradaki 2 fark galatasarayı en son 2-0 yendiğimizden geliyor:)))

Kızlar Ne Diyor 3

• Her 2 takım'da kötü 3-5 atmasa 2 takımda zaten ayıp olurdu benim için bu maçla Galatasaray ligi iyi kapattı ve moral buldu onları yeneceğimiz malumdu ki puan farkı açısından da yenmek zorundaydık mutluyuz Sneijder ve Drogba evet hala dünyanın sayılı oyuncularından Galatasaray'da Şampiyon Kulüpler Kupası ve CL bazında bugüne kadar en iyi 19.takım daha geçenler de de taraftarımız dünyanın en iyi taraftar listesinde 3.oldu bunlar Erciyes'i yendik diye çıkan şeyler değil

0|0
    0|0
  • bence abartan sensin

0|2
    1|0
  • Abi abartmayın artık ..

İki Kayseri takımınında seviyesi belli ha 3 atmışsın ha 5 atmışsın ..

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen ne diyon aslanım erciyes 18. kayseri 17. ne hava atacaz bu takımları yendik diye.

2|3
    0|0
  • iki takımında maçlarını rahat kazanacağını söylemiştim.(gs liyim) hatta ikinci yarı ilk 10 dakika erciyes baskısından utandım

0|0
    0|0
  • soldier32'e cevap ; siz kayseriyi evinizde 5-1 yendiniz biz deplasmanda 4-2 yendik şimdi en büyük kim düşün bakalım ?.

sorana cevap:Michel Platini:Büyük takımlar aldıkları kupalarla,küçük takımlar ise büyük takımları yenmeleriyle övünürler. bu arada biz seni böyle soruları gizlenerek sorduğunu biliriz hayret şaşırttın bizi.

1|2
    0|1
  • canım arkadaşım bende aynı senin gibi fenerlilerin çeliştikleri konu hakkında yazardım ama burada sidik yarışına girmenin luzumu yok. 3-5 ergenin demesine takılma.

0|0
    0|0
    • yoo fenerliler 3-4 başlık açmışlar sadece maçla ilgili okadar,ama gsliler maç bitti hala maç hakkında başlık açıyorlar.

• cimbomlular çirkefdir abi onlara bulaşılmaz hep onlar iyidir zaten ama gel görkü fener heryerde her zaman herkeze çakar cimbomda dahil :D

0|0
    0|0
  • Böyle sorular gördükçe takım tutmamanın ne kadar mantıklı olduğunu düşünüyorum

Yeniyorsun muhabbetler bile ilginç tarafsız olarak bakarsam Gs tarafları çok abartıyor

0|0
    0|1
  • tamam biz kayseri erciyesi yendik sizde resital yaptınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...