Kapat

Halı sahacılar mevkiniz ne?

Arkadaşlar halı saha maçı yapanlar yapmayı sevenler :) ne mevkide oynuyorsunuz?

• Forvet
    A seç
  • Kaleeee
    B seç
  • Orta Saha
    C seç
  • Defans/bek
    D seç
  • Sananeee
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevap veren arkadaşlar hepinize +1 bu arada anketi oylamayı unutmayınn

0|0
8|41

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 41

• 6 ay önce melisküsü yırttım soyunma odasından izliom 6 aydır :(

0|1
    0|0
    • hadi ya gecmiş olsun bende 3 aydır yokum sahalarda tırnağım battı tel taktırdım bir 3 ay daha yokum kaderimiz ne yapalım :(

• Neyse sen biraz lige alış rüvanş yaparız ilerde antrenman a devam hadi bakalım. Acı yook acı yook :D

• Sana sülük tedavisi öneririm. 3 kere hali sahada sakatlandim bilegimde lif kopmak üzereydi. Bi arastir netten mutlaka sonuç alırsın.

• defansımdır genelde. hücumda da iyiyim ama hızlı defans oyuncusu her zaman takıma + puan kazandırır. rakip takımın hücum oyuncularını çok yorarım :)

0|1
    0|0
  • orta sahayı geçmeden gol olmaz da ki golü yiyen adamım ben:)

0|1
    0|0
  • Ortaya karışık her yerde oynarım.

Mevki ayırt etmem hepsi benim evlatlarım gibi<3

0|1
    0|0
  • Amatör futbolcuyum sağ bek oynuyorum hali hazırda. Halı sahada savunmanın generaliyim, yanımdaki 1 ve ya 2 kişiyle beraber duvar örüyorum :)

0|1
    0|0
  • Futbol oynadığımdan beri Halı Sahada forvet oynuyorum sadece 1 defa sol kanat oynadım

0|1
    0|0
  • orta sahanın heryerinde, yorulunca forvette, defansta sağ-sol ayırt etmem göbeği boş bırakmam, sırayla kaleye geçtiğimiz günlerde olmadı değil :)) şaka bir yana halısahada heryerde oynuo insan mecburiyetten ama ben tipik bir orta sahayım ;)

0|1
    0|0
  • orta da hem defans da halı saha da cok da fark etmıyor herkes her yerde oynuyor yorulan kaleye bıle gecıyor:

0|1
    0|0
  • top çalma özelliğimden dolayı stoper veya defansif orta saha oynarım genelde

0|1
    0|0
  • Halı saha çapında, her mevkide çok iyi oynarım.

Ama ileride-solda oıynamayı tercih ederim, orda oynarım.

1|1
    0|0
  • 15 yaşına kadar büyük golcülerdendim bana şeytan rıdvan benzetmesinde bulunurlardı. 15 yaşından sonra kaleci oldum .şimdi ise defans ve kale arasında gidip geliyorum.

0|1
    0|0
  • forvettt

0|1
    0|0
  • sol kanat. (resmi olarak oynuyorum Süper amatörde)

0|1
    0|0
  • Ceo'yum ben

0|1
    0|0
  • Amatörde10 sene futbol oynadım Forvettim Halısaha da Kaleciyim Defansım Her Şeyim Lan Halı saha da takımdan takıma mevki değiştiririm :D

0|1
    0|0
  • Rakipten top kapma, sert ve yerinde müdahaleler, atak başlatma, nokta ve kilit paslar, defans arkasına muhteşem paslar.. Vuhhhuuuu :D

Defansif orta sahayım :D

0|1
    0|0
  • Orta saha ve forvet arasında gidip geliyorum.Ha bu arada üstüme forvet tanımam ;)

0|1
    0|0
  • Forvet arkası, orta saha, ya da sol açık

0|1
    0|0
  • Haftada 2-3 sefer oynuyoruz. Defans top da geçmez, adam da geçmez ;)

0|1
    0|0
  • hic beceremem.. en fazla fifa`da oynarim emekli oluncada fm2014 manager artik

0|1
    0|0
  • her mevkide oynarım kale hariç genelde ortasaha ve forvette daha iyi işler çıkarırım

0|1
    0|0
  • bizim maçta bir kaleci bide normal oyuncu var herkes kafasına gre takılıor :D

0|1
    0|0
  • Defans tabiki de bir bakmısım sol kanatta marcelo bir bakmıssın stoperde pepe bir bakmısım sol kanatta fabio coentrao olmusum her an her hersey olabilirim :D

0|1
    0|0
  • Ofansif orta saha ya da gizli forvet

0|1
    0|0
  • kalede Volkan!

0|1
    0|2
  • Joker gibi adamım heryerde oynarım

0|1
    0|0
  • Defans/bek