Tekerlekli sandalye basketbol ligi,tribun olaylari!

Tekelekli sandalye ile spor yapmaya,hayata tutunmaya calisan insanlarin spor musabakasinda,taraftar adi altinda tribunde olay cikarmak nasil bir beyin ve vicdan engelidir?

Ne bicim bir millet olduk biz?

Yazik,gercekten cok yazik!

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Halil Cibran ne doğru demiş...

'Ne gariptir ki toplum olarak,

Aklı yavaş olana değil de ayağı yavaş olana;

Yüreği kör olana değil de gözü kör olana acırız.'

Yazık.

0|1
    0|0
    • Dogru demis gercekten.

Bu durum icin harika bir ozet oldu bu.

• O degil de,sitede ne kadar duyarli insanlar varmis baksana.

• Orası öyle, şaşırmamak lazım. Aslında gerçekte duyarlı olan da yazmıyor artık burada, çünkü siteye verilen bir değer yok. Sadece vakit geçirmek amaçlı burada herkes, o sırada da ciddi konular ilgi çekmiyor sanırım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanında Beşiktaş'ta yapmıştı karakterlerinde var hala bu olaylara rağmen çArşı'ya sempati duyuyorlar ya diyecek bir şey bulamıyorum kötü taraftar her yerde kötü işte tribün olsun yeter manasında geçinip giderler

0|0
    0|0
  • burası türkiye maçlarda bıçaklarlar haklıdır onlar dediğin birşeymiki ? insanlıktan çıkmış canlılar

0|0
    0|0
  • sadece biraz vicdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• salak bu millet

0|0
    0|0
  • bu olay olalı 1 seneyi geçmedi mi ya?

neden bu kadar eski bir olayın konusu açma gereği duydun?

0|0
    1|0
    • 22-12-2013 geceli 1 seneden fazla mi oldu?

Agzi olan konusuyor bu sitede.

• Sanane lan!

• olayla ilgili yorum yapıyorum, geçen seneki olayda da yine bu galatasaray taraftarı vardı, 1 hafta önceki olayda da yine galatasaray taraftarı işin içinde. Tamam bu işin rengi olmazda, 2 olayda da bana aynı bir grup çıkarıyor gibime geliyor, bunlara hapis cezası vermediğin sürece daha bu olaylar çokolur.

Yükleniyor...