Bu ne anlama geliyor Neden farklıyım ?

Çok yakın arkadaşım bana "... sana bir şey söyliyim mi ben allahın, seni dünyaya büyük bir şey yapacağın için getirdiğini düşünüyorum, çünkü sen o kadar farklı o kadar masum o kadar doğalsın ki. Sen kendinsin sadece. Saf ve masum duygulara sahipsin, o kadar temiz bir kalbe sahipsin ki gerçekten iyi ki benim arkadaşımsın." yazdı. Bunu yazan hem cinsim. Daha bu tarz o kadar çok tepki alıyorum ki ne anlama geliyor bilmek idtiyorum.

Dediğim gibi daha çok var bu tarz cevap için kişiliğim ile ilgili soru sormak istiyorsanız sorabilirsiniz.

Güncellemeler:
Arkadaşlar şu an kendimi anlatmama bile egoist diyor olabilirsiniz ama ben sadece bana fikir vermenizi istiyorum :(
Tamam ya sizi daha fazla sıkmak istemiyorum gerçekten ciddiye alan, ciddi bir şekilde cevap yazsın.
Arkadaşlar şu an yerin dibine girdim acayp derecede utanıyorum.. İyi ki beni tanımıyorsunuz :) Bu arada hepinize iyi seneler :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Saf olsaydn e basta bu konuyu gizliden sormazdin ve profilinde herseyini aciklardin :/ ... Boyle birsey yapmadigina gore o cok yakin arkadasinin dusuncesi gecersiz kalmaktadir.

O arkadasinda biraz anormallik seziyorum tabi yazdiklrindan yola cikarak... Beyni yikanmis filan olabilir :/ ..

Uydurmaca Indigo cocugu iddasini mi ima ettiriyor :/

link

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar yorum yapmak için yorum yapmayın sonuçta beni benden iyi tanıyamazsınız ben sadece diğer insanlardan neden farklı olduğumu bilmek istiyorum daha doğrusu Allah beni neden sizden farklı yarattı?

• Benle bu sekilde takilman baskalarina sorulsa nasil algilar dusundun mu ? Amacim baskasi ne der degil! Insan kendini ne hale sokuyor bazen kaptirir kendisini farkina varmaz./

Sahsilestirme yapma diyorum sen daha da ustume geliyorsun.

Gencligine sayiyorum evladim.

• kaç yaşındasın 35 yaşında mısın

Erkekler Ne Diyor 9

• Herşeyden önce bu iyi bir şey, ancak her şeyin Azı karar çoğu zarardır. Samimiyetinizi bilemem tabi, ancak kanımca arkadaşın seni bir dost ve son derece güvenilir buluyor. Bunu belirtmekten de çekinmiyor. Belki çevresinde sein ona davrandığın tarzda kimse yoktur ve seni samimi sıcak buluyordur. Dozunda olduğu sürece sıkıntı olmaz. Arttırırsa sevgi ve peşinden sevginin verdiği doyumsuzlukla Aşka dönüşebilir. Bunu sadece sen farkedebilirsin.

0|0
    0|0
  • büyüklük ve övgü yalnızca allaha aittir

tavsiyem o arkadaşlarına karşı dikkatli ol

seni bir tuzağa çekiyorlar

allah alçak gönüllü

büyüklenmek istemeyen insanları sever

onlarda her gün ona boyun eğer

senin güzelliğin ve gücün gitsin

veya bir borç iste

bak bakalım kimse yanında kalıyormu

0|0
    0|0
  • abartılacak bir durum yok. sevdiğinden dolayı söylemiştir. işine yaramadığın zaman ne diyecek bilmek istemezsin. ben bildim sen bilme..

0|0
    0|0
  • Dizilerden uzak dur

0|0
    0|0
  • Melebaaaa tanışalım mı :)

0|0
    0|0
  • Öyle demelerine aldanma öyle dost dediğin insanlar seni şişirirler kıçını kaldırırlar sonra bir bakmışsın en yüksekteki merdivenlerden takır takır düşerek geliyorsun aşağılara ... Kendine özgüvenin var ise, onların birşey demesine gerek yok zaten :)

0|0
    0|0
  • belki marstan gelmiş olabilirsin

0|0
    0|0
    • Gereksiz yorumları lütfen yapmayın

• Kabul ediyorum sorum size göre çok saçma ama bu benim kaç yıldan beri merak ettiğim soru o yüzden burada gizli soruyorum

• Bunu gerçekten söyledi mi?

0|0
    0|0
    • Yemin ederim. Hem de daha buna benzer neler neler. Bende neden farklıyım bilmek istiyorum.

• ya da böyle kalmak en iyisi neyse soruna cevap veriyim sevdiğim kişi ile önceden değil ama şu an platonik olma ihtimali var ve ben onu 3+2 yıl tanıyorum yani 3 yıl neredeyse hergün görüyordum ama şu an göremiyorum yani son 2 yıldır

• ben kendimi sana tanıtırım sıkıntı yok ne bilmek istiyorsun =)

• İltifat etmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ego tatminleri vol 26547 hee kralmissin sen megersem en birinci sen olmussun.. bu kafayla birak dunyayi sac rengini degistiremen sen.

1|1
    0|0
    • Gerçekten verdiğiniz cevapları heyecanla okuyorum ama sizden ciddi cevaplar bekliyorum. Böyle yazmanız beni üzüyor tekrar tekrar söylüyorum ben egoist değilim sadece neden böyle olduğumu bilmek istiyorum

• Ama birini kırmaktan çok korkarım bunu hakkım olmadığını düşünürüm buna rağmen aşırı duygusalım.

• yooo bu senem pek farklı değildi öyle körü de geçmedi

• Peygamber misin yoksa gız

0|0
    0|0
    • Allah aşkına yaa yeter ama

• kusurabakma ama çok komiksin. Neden farklıyım diye soru açmışsn:D Şey gibi olmamış mı bu " yaaa bişey dicem o kadar kız içinde neden beeenn?" diye sevgilisine sorupta farklı olduğunu hissetmeye çalışan kız tripleri :D:D:D AYYY çok güldüm ayooll

• bu yorumunu okurken ben de güldüm :) olabilir ona benzemiş olabilir

• Bunun anlami zaten sana soyleyen soylediya..ama burada paylasmakla sanki büyüyü bozdun :(

0|0
    0|0
    • Abicim büyünün bilmem nenin derdinle değilim sadece neden böyleyim bilmek istiyorum.

• Kusura bakma erkeksin sanmıştım başta

Yükleniyor...