Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki 8 puan farkı kapanır mı?

bu puan farkı kapanır mı ne olur kim şampiyon olur sizce? bana göre kapanmayacak ve fenerbahçe şampiyon olacak

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Kapanır ve Galatasaray şampiyon olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Bana görede puan farkı kapanacak Galatasaray 4. yıldızı takacak.

2|0
    1|1
  • herşey Drogbanın '' ben fenerbahçeyi ezeli rakip olarak görmüyorum hiçbir ezeli rakip liderin 9 puan gerisine düşmez'' demesiyle başladı...

Sezon sonu öyle 3-5 puan değil tarihi farkla şampiyon olacağız

2|2
    0|3
  • futboldan anlamam sorsan Galatasaraylıyım inşaallah kapanır aradaki 8 puan biz şampiyon oluruz :) ben sadece günaydın demeye geldim GÜNAYDIN :)

1|0
    1|0
  • puan farkı 5 takıma güveniyorum

0|1
    1|0
  • Fenerbahçe eğer ilk 4 haftayı kayıpsız geçerse kesin şampiyon olur. emre geri gelecek, meireles toparlar, christian daha iyi. ama bence artık kaleye mert geçsin.

0|0
    0|0
  • Ahaha :D Kayserispor'u 5-1 yendi diye ne bu emin olma durumu ? Puan farkı kapanacak, hatta GS puan farkı atacak, bak gör. ;)

0|0
    1|3
    • erciyesi yenince kendinizi münih sandınız

• Yok ben öyle düşünmüyorum. Öyle de demedim. Herkes galibiyet beraberlik ve mağlubiyet sayılarına bakarak tahminde bulunuyor. Galatasaray'a kimse ihtimal dahi vermiyor. Acaba niye ? Ark arkaya bir kaç maç aldınız, farklı galibiyetle ayrıldınız diye bu kadarda olmaz. Daha bu sezonun ikinci yarısı var. Fenerbahçenin alacağı 3 mağlubiyet Galatasarayın alacağı 3 galibiyetle herşey değişir. Siz sanıyorsunuz ki Galatasaray geçemez, görüşürüz.

• fenerbahçenin tek umudu lig şampiyonluğu kaldı.bunuda galatasaraya kaptırırsa bütçe olarak zarara uğrayacak vede azılı rakibi galatasaray kendisinden önce 4. yıldızı elde etmiş olacak.dilerimki bu olur:D

2|0
    0|2
  • sana göre yanlış o zaman

1|0
    1|1
  • iki maç kazanan galatasaraylılar şampiyon olucaklarını sanmış yazık :D

0|0
    0|0
  • şampiyon fenerbahçe diğerleri sıralamayı yapsın.

0|0
    0|0
  • bunu zaman gosterecek:

0|0
    0|0
  • Bencede Bu sene

Şampiyon Fenerbahçe Herzamnki Gibi :(

0|1
    0|0
  • galatasaraylılar ne kadar saçmalamış =) kapanmayacaklarını kendileride biliyor

1|0
    0|1
  • eğer ikinci yarı Fenerbahçe'nin maç programına bakan kişi o şampiyonluğun kolay olmayacağını görür ben Galatasaraylıyım son haftalara puan puana girilir ve yine son maçta biz şampiyon oluruz :)

0|1
    1|2
  • bence kapanabilir ... ve kapatacaktır

0|0
    1|1
  • sorunun içinde kendin cevap vermişsin ama kapanmayacak bir fark değil ...

0|0
    0|0
  • galatasaray sike sike geçecek

0|0
    0|1
  • kapanacak.

0|1
    1|0
  • inşallah dediğin gibi olur :)

0|0
    1|0
  • Normalde fark kapanır fakat kapattirmazlar.Çunku işin içinde 4 yıldız var.

0|0
    0|0
  • fener şampiyon olsa ne işe yaracakki avrupa kupalarına katılamadıktan sonra böyle şampiyonlu gülünür ancak galatasaray 2 bitirsede gene şampiyon olarak katılacak.

0|0
    1|3
    • yav ne gereksiz düşünüyosun fener şampiyon olsa seneyede şampiyon olsa 4. yıldızı gögsümüze takıp şampiyonlar ligine gidiyoruz merak etme sen bu arada 2. sivas olcak siz ümitlenmeyin hemen :D

• eşşegin sırtına altın semer vursan eşek gene eşşektir fenerde böyle bişey işte taraftarıda bir acayip insanlar ben anlamadım .

• Mayıslar bizimdir!

0|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon ötesi yok,

0|0
    0|0
  • Sus sus uyandırma cinconluları rüyadalar şuan arena uyandıracağız onları o zaman kadar ses etme

0|0
    1|0
  • bu sene zor.fb gerçekten çok iyi gs 2 atıyor ertesi gün 5 cevabı geliyor

ama şöyle bir durum var ki

adamlar iyiler ama çok şanslılar da son dak golleri fikstürün lehlerine olması falan.ama yine de şimdiki görüntüye bakarsak hakediyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kapanmayacak şuan erken diyorlar 30. hafta olsun yine erken derler fenerbahçe bu sene inşallah şampiyon

1|1
    0|2
  • Bence fenerbahçe şampiyon olur.

2|2
    0|1
  • o puan farkı kapanacak başka yolu yok

0|2
    1|1
  • Puan farkını kapatacak güçteyiz ..

İnşallah Galatasaray'ım olur şampiyon <3

0|2
    1|0
  • Ay hadi inşallah :))

0|0
    0|1
  • Mancini PL'de 6 haftada 8 puan farkını kapattıysa 17 haftada neler neler yapar.

0|0
    0|1
  • belli olmaz

0|1
    1|0
Yükleniyor...