Eski sevgilim ve en yakın arkadaşımın kardeşi..

eski sevgilim en yakın arkadaşımın kardeşiyle konuşuyor. ama bu konuşma arkadaşça değil. sevgili manasında.. ve ben bunu bugün öğrendim. eski sevgilime sordum böyle bişey var mı diye. yalanladı çevirdi. çocuk konuştuklarını anlattı. sizce ne yapmalıyım ?

0|1
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili eski sevgilin adı üstünde, sana b.k yemek düşer.. hiç bişey yapamazsın

1|0
    0|0
    • Ama En Yakın Arkadaşım Dostum Dediğim Kişinin Kardeşi. Ve Kardeşinide Tanıyorum. Çocuğun Karşısında Kusura Bakmayında Sevişiyordum. Şimdi BöyLe bişi Duyuyorum.

• AnLadım Eyw. :(

• teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 6

• aynı olay arkadasmda oldu bir bok olmuyo hala birlikte sevgilisinin arkadasınla eskı sevgiliside bilyo asarım keserim dedi hc brsey yapamadı

0|0
    0|0
  • kardeşin bildiğin çocuğun kardeşiyle ne işin var ki ? hemde bişilerde yaşadım kızla diyorsun . kızı rahat bırak

0|0
    0|0
  • Eski eskide kaldı. Takma.

0|0
    0|0
  • adı üstünde ESKİ sevgili bırak kimle konşrsa konşsun

0|0
    0|1
    • Ama En Yakın Arkadaşım Dostum Dediğim Kişinin Kardeşi. Ve Kardeşinide Tanıyorum. Çocuğun Karşısında Kusura Bakmayında Sevişiyordum. Şimdi BöyLe bişi Duyuyorum.

• bence bir şey yapmanı istemiyor şu durumda kimse, yapıcak bir şey yok

0|0
    0|0
  • sanane be bu onun hayati rahat birak kizi ? kardesimmis sanki kiz eski karisi cocuk da gercek kardesi b*kunu cikardiniz artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ikisinide vur diyecem.. ya ne yapacaksın kardeş bitmis bişey kimle ne halleri varsa görsünler senden çıkmış..

0|0
    0|0
  • Yapicak bir sey yok eskisin sonucta

0|0
    0|0
  • nufusuna mı aldın kızı seni bağlamaz kardeş

0|0
    0|0
  • madem eski sevgilin kiminle çıktığı seni ilgilendirmemeli kardeşim .uzak durmaya çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...