Böyle davranan erkek arkadaşınıza sinir olmaz mısınız?

annemden sonra en çok sevdigim.. işte annemden sonra falan filansın diyen erkek arkadaşınıza hiç mi sinir olmazsınız. ya tamam git sev anneni de bana niye söyleyip duruyorsun.belki ben annenden sonraya düşmek istemiyorum. neyse sırf bu yüzden kavga çıkarıp ayrıldım ben erkek arkadaşmdan. canı da cehenemme. merak ediyorm böyle davranan erkek arkadaşınıza sinir olmazmısnz hiç ..?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevse ayrı dert sevmese ayrı dert .. sevilse ayrı dert sevilmese ayrı dert .. annesine benzetmesinin neresi kötü aklın niçin hep cinsellikteki :((

0|0
    0|0
    • yahu ne alaka şimdi cinsellikle oo sen de

• annesine benzetmesi kötü değilki merhamet arıyodur belkide sende .. ya da merhametli tarafına sığınmak istiyodur :( neyse ..

Erkekler Ne Diyor 7

• elbette herkes annesini sever ama onu sana söylemesininde bir anlamı yok o aklınca ben böyle söylersem karşımdakide vay be annesinden sonrada ben geliyorum. iması vermeye calışmıştır bence

0|0
    0|0
  • yersiz bence de yani anneni niye karıştırıyosun ya da ablanı kardeşini filan, çok hak verdim sana kız

0|0
    0|0
  • ergen oldugun cok bellı

0|0
    0|0
  • çok hata yapmıs :)

0|0
    0|0
  • ne iyi yapmışsın. yazık adama üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Sen bahane arıyordun bence

0|0
    0|0
  • Seni annesiyle bir tutuyor işte ikinizide seviyorum demeye çalışmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• onun bunu hangi anlamda söylediğini tam olarak sen bizden daha iyi bilirsin tatlım.eğer gerçekten seni de annesi kadar çok seviyorsa bunu bu anlamda söylüyorsa hiç bir zararı yok bence.ama eğer seni annesine benzetiyor ve bu yüzden seni çok seviyorsa bu doğru olmaz, çünkü onun bir annesi var zaten, seni annesi gibi görüyorsa ,sana hayranlığı bu yüzdense bu biraz sıkıntı yaratabilir,çünkü seni hep annesiyle kıyaslayacaktır,oysa ki sen onun annesi değil sevdiği olacaksın.erkek kendine ANNESİ GİBİ olanı değil,ANNELİK yapacak olanı değil EŞ, SVGİLİ,YAR olanı seçmeli.. sevgilinin o cümleyi hangi anlamda söylediğini bilmediğim için her iki ihtimali de yazmak istedim

0|0
    0|0
  • ayrılmak için saçma bir bahane olmuş

anne o onu dünyaya getiren kadın sever sayar onun önüne birini koyması hata olur

aslında güzel söylemiş annemden sonra sevdiğim kişisin demiş

en az onun kadar değer verdiğini önemsediğini gösterir

sıra meselesi değil ki bu

0|0
    0|0
  • Alır başımın üstüne koyarım.Annesinden önce olmak istemem,ne haddime 9 ay kahrını çekmiş bana'mı düştü.

Sacmalama.

1|1
    0|1
  • yok ya sinir olmam annesını sevmiyen kişi normal bir anneyse bu anormal bir durum olur bende annemi çok severim saygı duyarım istediği kadarda annesinden bahsedebilir sorun olmaz ya

0|0
    0|0
  • Olurum cok sinir olurum ya anneni sevmek ayri beni sevgidir, beni sevmek ayri bir sevgidir tutkudur asktir vs.. Karsilastirilamaz yani sanki seni eski sevgilimden daha cok seviyorum aralarinda en cok seni sevdim der gb .

0|0
    1|0
  • Bu sana deger verdigini göstermez mi ama? Sevmemen tuhaf birazcık..

0|0
    0|0
  • Biraz abartmissin sende annesi o sonuçta onun yeri ayrı senin yerin apayrı ama anneler hep 1. Planladık ve öyle olmalıdır bence söyle duşun senin oğlun olacak Canın gibi seveceksin ama o baskasını daha cok sevecek üzülür insan tam anlatamadım ama neyse söyle özetleyeyim sen terk edersin ama annesi hep yanındaşu anolduğu gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...