Babasının mesleğinden utanan var mı aranızda ? Varsa nedir mesleği

Sıradan basit bir soru. Merak ediyorum.

Babasının mesleğinden utanan var mı aranızda ?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• başbakan bakan çocukları Allahtan korkmuyor kuldan utanmıyor yetim hakkı yiyor diğer helal süt emmiş evlatlar hiç utanmasın bu kadar net !

8|6
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Ailemin tek bir bireyinden bile asla utanç duymadım duymayacağım. Babam deri ceket, çanta satan tezgahtar zaten. Gayet namusuyla iş yapan bir esnaf.

3|2
    0|0
  • ben çok utanıyorum ama babamın mesleginden falan değil ...adam emekli oldu ama halen iş konuusnda bana yardım ediyor.. ondan dolayı utanıyorum bir rahat ettiremedim adamı diye..

1|0
    0|0

• Baban giderse;

Başı dumanlı dağın gider

Atan gider, sırtın gider

İki kapılı bu handa

Menzile erişen yolun gider

... Baban giderse

Darda yetişen elin gider

Aklın gider , canın gider

Şu dağlanmış yüreğinde

Çoçuk kalan yanın gider

Baban giderse

Öpülecek elin gider

Bayram gider...

Evine helal ekmek götürüyorsa bir baba, mesleği ne olursa olsun utanılacak bir durum söz konusu dahi olamazzzzz...

1|1
    0|0
  • babam geçen yıla kadar çalışmıyordu bu yıl başladı.. ama hiç bir zaman utanmadım her daim başımın tacıdır.

2|1
    0|0
  • Sen bunu sormaktan neden utandın peki

0|0
    0|0
    • Öylesine bir soru altında birşey yok.

• Şerefiyle,alın teriyle helal para kazanıyorsa sorun yok! Utanan varsa utanmasın helal kazançsa.

0|1
    0|0
  • Benim babam araba arkadaşlar. Evet benim babam araba. Başka hiçbir yerde bunu dile getiremiyorum. Çok utanıyorum. Baban ne iş yapıyo diye soran olursa kadın pazarlıyo diyorum bir daha sormasınlar diye. Geçengün sınof arkadaşım berkecan hayat bilgisi dersinde benim babam Toyota gibi adam dedi. Onu kendşme yakın gördüm ama nafile

0|0
    0|0
  • Devlet memuruydu, gemiciği yok, rüşveti yok, yalanı dolanı yok, bana da rahat bir çocukluk geçirtmiş, niye utanayım?

0|0
    0|0
  • şimdi utanmıyorum ama genç iken utanıyordum, kaloriferciydi aslında mesleğinden de utanmıyordum aynı okulda okuyordum arkadaşlarımdan çekiniyordum

0|1
    0|0
  • soruyu okuyunca insanın sorası geliyor baban ne iş yapıyor ki ?

0|0
    0|0
  • hayali ihracat yapıyor

0|0
    0|0
  • haram yemedikce kimse utanmamalı bence utanılcak bir yanı yok

0|1
    0|0
  • Baba,oğul ilişkileri kalmamış bu devirde sen mesleği soruyorsun

0|0
    0|0
  • babam şoför aslında baba mesleğimi devam ettirmek için rallyci olmak istiyordum ama olmadı

0|0
    0|0
  • Yok taş gibi mesleği var babamın. Demirci kendisi demir bağlıyor inşaatlerde.

0|0
    0|0
  • babam jigolo benim.ama ben gurur duyuyorum aslan babam benim.

1|1
    1|0
  • Kahretsin itiraf ediyorum babam köçek yaaa :P

0|0
    0|0
  • yok çok şükür ya babam oto tamircisiydi doğu anadolu nam yapmış bir tamirciydi benide yetişdirdi 10 yıl araba tamir ettim sonra sarmadı fotoğrafcı oldum ki şu an 1001 türlü kazık atma çeşidini ezbere biliyorum 3 saniye düşünüp kıvıramayacağım sorun yok ne mutlu banaki bana her türlü şeyi öğrenmemi sağlayan bir mesleği vardı babamın

0|1
    0|0
  • Gurur duyuyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Utanilcak meslek yoktur tabi adam gb alin teriyle calisiyorsa . Ama babaniz bir tayyipse omur boyu utanc duyarsiniz cunku hirsizlik yaparak eve ekmek getirenden hayir olmaz ve herkesin bunu yuzune vurdugunu hirsizsin tayyip dedigini duydugu ve bildigi halde o ise devam ediyorsa yerin dibine girin derim

1|1
    1|0
    • Sİyasete girmeyelim şimdi. Hırsızlık bir meslek değil seçimdir. :)

• :) zma bunu meslege cevirenlerde var gordugun gb canim sadece dusuncemi soyledim utanilacak birsey yok senin baban ne is yapiyor?

• ben utanmıyorumda söylerken garip geliyo.

- baban nerde çalışıyo

- cezaevinde :)

tuhaf tuhaf bakmlar gardiğan diyorum sert oldgunu düşünüyolar halbuki sessiz sakin adam :D

1|0
    0|0
  • Asla utanmadım, aksine gurur duyuyorum. Kimsenin yardımı olmadan hem kendi okumuş, hem de küçük kardeşlerini okutmuş o yoksulluğun içinde. Buralara kadar kendi emekleriyle gelebildiği için gurur duyuyorum onunla.

0|0
    0|0
  • serefiyle onuruyla calisdikdan sonra neden utanayimki

0|0
    0|0
  • Kotu isler yapmadik sure meslegi her ne olursa olsun utanmam

0|1
    0|0
Yükleniyor...