"Daha dur bakalım seninle işimiz var."

link

Genel olarak savcı bey işini yapmakla yükümlüdür. Sayın başbakan ise savcı beyi adliye önünde bildiri dağıtmakla ve ilgili kişileri paralel devlet kurmakla suçluyor.

"Bu adamlar bu toplumun içinde yarın tertemiz olsalar da nasıl dolaşacaklar. Bu savcı dört beş gün önce başsavcının yaptığı manidar açıklamaya göre, biz hakim ve savcılarımızın temiz olanları tenzih ederiz. Ancak bu gücü ve kuvveti suistimal suretiyle eğer bu ülkenin bölünmesine parçalanmasına neden oluyorlarsa bunları da teşhir ederiz. Bu nasıl bir savcı. Başsavcı ondan dosyayı istiyor diye kalkıyor bildiri dağıtıyor beyefendi. Daha dur bakalım seninle işimiz var. Öyle adalet militanlarının aynen geçmişte üniversitelerde bildiri dağıtanlar gibi adalet sarayının önünde adalet yerine bildiri dağıtıyorsun. Hangi savcı çıkıp sokakta bildiri dağıtmış bugüne kadar. Biz bunları CHP'nin genel müdürünün yanındaki tiplerden biliyorduk. Ama şimdi aynen benzerini de bunlar yapıyor."

Sizce sayın başbakan neden bu kadar endişeli?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bizdeki olaydan yanılmıyorsam iki gün sonra yani 19 aralıkta ispanyada polis iktidar partisinin genel merkezine yolsuzluk rüşvet yapıldığı için baskın yaptı,ispanyanın başbakanı derhal çıktı tv den,polisimize herkes yardımcı olsun dedi,ben böyle kişinin ellerinden öperim,biz de de sayın savcı bey görevini yapıyor fakat uygulatmıyorlar,derhal yönetmelik değiştiriliyor,polis müdürleri hallaç pamuğu gibi oradan oraya sürülüyor,isterdim ki aynı ispanya başbakanı gibi bizim başbakan da çıksın,polise savcıya yardımcı olun diyebilsin,malesef olmadı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi aciklari ortaya cikacak diye nereye saldiracagini sasirdi iyice pislik ne zannediyodun tayyip omur boyu herkesi susturacagini paralari yiyeceginimi zikkimin kokunu ye millet ekmekle zeytine mecburken sen milletin bokunu ye pislik somurgeci dini kullanarak somurge yapan pislik bebekler acliktan usumekden olsun sen evinde otur rahat rahat pislik gun gelir devran doner demisler ah bir grsek sokaklarda dilenirken seni icimiz o zaman bile sogumayacak ya hadi nyse mikrop

0|2
    0|0
  • Fazlasıyla açık değil mi sencede endişesinin sebebi?

0|2
    0|1
    • sizlerinde düşüncesini merak ediyorum. tabi ilerde koltuk kaybına sebep olur bu tür şeyler. ama "devletin malı deniz yemeyen d.m.z" zihniyetinden vazgeçmedikleri sürece böyle olacak gibi. Ama bilrmiyorum. Başbakan sanki bir savaş ilanı karşılar gibi konuşuyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• adam demokrasi özürlüsü.yasama da biziz yürütmede biziz yargıyada ayar çekeceğiz diyor.Biri şu adama Montesquieu 'un dünya tarihine 1700 lerde kazandırdığı kuvvetler ayrılığı ilkesini anlatsın.Bu ne kara cahilliktir.Seçmeni saf diye çok enayi yerine koyuyor evde tuttuğu milyonları.Yasama-Yürütme-Yargı birbirinden ayrıdır.Bu birde ileri demokrasi diyor.Adama ne derler ben demeyeyim şimdi :)

1|1
    0|0
  • Saat gecenin ikisi olmuş

...Sansürledim modcuklar ilişmeyin bana

Ama cevap vereyim

Başbakanın endişesi nedir ?

Tahttan inmek eşşeğe binmektir

0|2
    0|0
  • başbakanı yedirmicez . kime mi ? : israile, cia ya, nurculara ve kendi bir halt yapamayıp arka teker gibi gelen çizgisiz muhalefete ... hainlik içerden ve dışardan kafanı kullan oyunu gör !

0|1
    0|0
  • Madem ki AKsın bırakta savcı bir bAKsın

0|2
    0|1
Yükleniyor...